full screen background image

CB Profil a.s. Český specialista na výrobu trapézových plechů

I na českém trhu lze najít specialisty v oblasti výroby trapézových plechů a také hraněných profilů. Dokonce se může jednat o české firmy se světovou kvalitou. Takových výrobců u nás není mnoho, ale jedním z nich je například společnost CB Profil a.s. se sídlem v Českých Budějovicích. Trapézové plechy a hraněné profily z nabídky této společnosti dokáží snést i ta nejpřísnější kritéria.

 

Certifikáty na celý sortiment

O kvalitách firmy CB Profil a.s. svědčí i množství certifikátů, kterými firma disponuje. V roce 2012 byl ve společnosti zaveden systém managementu jakosti dle normy SO 9001:2009. Od té doby je CB Profil a.s. pravidelně auditována certifikační společností. Od září roku 2012 je společnost držitelem CE certifikátu podle normy EN 1090-1:2009 na všechny nabízené produkty, tedy na trapézový plech i na hraněné profily. Kvalita nabídky je tedy zaručená.

 

Snaha o neustálý vývoj a větší komfort služeb

Výroba nabízeného sortimentu trapézových plechů probíhá v moderní, plně automatizované výrobní lince. Výroba hraněných profilů zase probíhá na nejmodernějších lisech značky EHT. Společnosti CB Profil a.s. totiž výrazným způsobem záleží na kvalitě a to nejen na kvalitě sortimentu, ale také na kvalitě služeb. Neustále se tedy snaží o vývoj, aby svým zákazníkům a obchodním partnerům nabízela nejvyšší kvalitu, rychlost a odborný servis. Vše podle předem připraveného harmonogramu podle představ klienta.

 

Přesvědčit se můžete sami

Trapézové plechy vyráběné společností CB Profil mohou mít 11 různých variant provedení. U každého druhu může být ještě individuálně upravená jeho velikost tak, aby maximálně vyhovovala požadavkům zákazníka. Sami obchodní partneři se mohou podívat, jak výroba v CB Profil vlastně probíhá. Odborný personál také poskytne zdarma odborné poradenství při řešení problémů i při plánování.

Detailní informace o společnosti najdete přímo na www.cbprofil.cz.

 

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *