full screen background image

Průmyslová těsnění – Techseal

Jistě jste to již slyšeli, kvalita celku je určena tím nejslabším článkem. Je proto důležité, aby u každého stroje či nástroje bylo průmyslové těsnění tou nejodolnější součástkou. Průmyslová součástka je vysoce namáhána, a proto toho musí hodně zvládnout. I přes tuto skutečnost však čas od času dojde u těsnění k opotřebení, a proto je nutné provést výměnu. Je proto vždy dobré mít nějaké náhradní díly po ruce. Nevíte, kde však sehnat spolehlivé náhradní součástky?

Spolehlivým dodavatelem průmyslového těsnění je česká společnost s dlouhou tradicí – Techseal s. r. o.

 

Společnost Techseal, spolehlivý výrobce průmyslového těsnění

Průmyslová těsnění vyrábí společnost Techseal od roku , kdy vznikla. Ve firmě naleznete pouze zkušení odborníci s dlouholetou praxí v oboru. Vedle těsnění se věnuje výrobě i dalšího technického sortimentu, jenž můžete zakoupit v jejich internetové, obchodě.

 

Ložiska

Specifickým typem technického řešení jsou ložiska, která snižují při otáčení anebo posunu tření. V obchodě Techseal.cz naleznete ložiska různého druhu. Vyberte si přesně takové, jaké potřebujete. K dispozici jsou vám ložiska válečková, kuličková, jehlová, soudečková, upínací, kluzná i kuželíková. To vše různě velké, s odlišným průměrem, v sadách i s příslušenstvím.

 

Gufero

Další velmi důležitými strojními součástkami jsou gufera, pryžová průmyslová těsnění hřídele a ložisek. Naleznete je všude tam, kde jsou jednoduché dvoutaktní motory. Mimo jiné i v automobilech. Potřebujete tuto součástku? Tu vám Techseal snadno a rychle dodá, přesně podle vašich potřeb a v uvedených parametrech. V nabídce internetového obchodu jsou i jiné praktické doplňky.

 

Automobilové řemeny

Vyberte si z nabídky i kvalitní automobilové řemeny, které tu jsou nabízen vedle těch průmyslových. Všechny tyto výrobky jsou špičkové kvality, s vysokou jakostí i pevností, u nichž se můžete spolehnout na jejich dlouhou spolehlivost i životnost.

 

Lepidlo Loctite

Lepidla Loctite od Henkelu jsou perfektním řešením všude tam, kde je potřeba, aby vše pořádně drželo.
Všechny tyto výrobky naleznete na stránkách www.techseal.cz, kde kromě nich najdete i další technicky zaměřený sortiment. To vše za velmi příznivé ceny.


 

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *