full screen background image

Sodobary do každé kanceláře

Vlastníte-li svoji vlastní kancelář, případně pokud se staráte o její chod, moc dobře si určitě uvědomujete, jak důležitý je neustálý přísun nápojů pro vás a vaše kolegy. To se přirozeně dá řešit mnoha různými způsoby. Někteří zaměstnavatelé nakupují zásoby pití v PET lahvích. To samo o sobě je ovšem ekonomicky velmi náročné, zkuste si to kupříkladu spočítat jen za poslední rok. Bez ohledu na to pak také přispíváte k celosvětovému problému s přemírou plastů.

PINNACLEAž geniálně prosté řešení je přesně pro takové případy ale výrobník sody – tzv. sodobar. Jedná se v podstatě o automat na vodu s mnoha nadstandardními funkcemi. Nejen, že vám může vydat ochlazenou a chutnou pitnou vodu do kelímku, obsahuje také mechanismus pro výrobu sody (limonády).

Sodobar je napojen klasicky na vodovodní řád, odkud odčerpává vodu. Má vlastní filtrační mechanismus, díky kterému lze garantovat stoprocentní čistotu takové vody. Je vyroben jen z těch nejkvalitnějších materiálů, tudíž je i jeho životnost velmi dlouhá.

Ať už si sodobar zakoupíte či pouze pronajmete, můžete využít full servisu, který nabízí firma Watercooler Systém, což prakticky znamená, že se nemusíte starat vůbec o nic a odborníci vám vše zařídí.

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *