full screen background image

Objednejte si kvalifikované celní služby

Jako podnikatelský subjekt operující za hranicemi našeho státu se určitě dostáváte do kontaktu s celní problematikou a dalšími specifičtějšími potížemi. V těchto vodách se objevuje takřka nekončící legislativa a administrativní výkony, které se navíc, každým rokem mění.Sledování těchto změn je tedy velmi časově náročné a nikdo vám navíc nezaručí, že vše pochopíte přesně tak, jak je ve skutečnosti myšleno. Navíc se zde mnozí potýkají s jazykovou bariérou a časovými průtahy. Právě z těchto důvodů je vhodné využít celní služby od společnosti JK SPED, která má více jak 20 let zkušeností. Ušetřete tak svůj čas a přenechte veškeré starosti na opravdových profesionálech.

 

Celní deklarace, obchodujeme mimo EU

Pokud se váš podnikatelský záměr opírá o dovoz nebo vývoz z třetích zemí, které nejsou součástí Evropské unie, podléhá takový transport vyclení na celním úřadu. Díky komplexnímu přístupu společnosti JK SPED se nemusíte již o nic starat a vše přenechat na oddělení celní deklarace.

Ve spolupráci s touto firmou budete mít neochvějnou jistotu, že vše probíhá dle nejnovějších podmínek a zákonitostí. Celní deklarace pod zastřešením JK SPED funguje více jak 20 let a to bez jakékoliv chyby. Proč se tedy ptát jinde.

 

Celní pošta pro zahraniční obchod

V případě zahraničního obchodu s třetími zeměmi v oblasti doručování menších zásilek na našem trhu disponuje celní pošta Praha. Pokud však nechcete podstupovat zdlouhavou a nezábavnou celní deklaraci a vyclení zcela sami, nechte se zastupovat celním deklarantem.

JK SPED vaší zásilku odbaví a následně za vás vyřeší všechny nutné kroky. Budete tak mít jistotu, že vaše zásilka dorazí bez jakýchkoliv problémů na přesně stanovené místo určení. Nechte všechno vyřizování na profesionálech a věnujte se důležitějším věcem.

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *