full screen background image

Jak rychle a levně zajistit větší skladovací prostory ve vaší firmě?

Zaznamenává vaše firma v posledních měsících výrazný vzrůst a stále větší obrat? Začínáte zjišťovat, že vám nestačí vaše současné skladovací prostory a budete potřebovat další? V takovém případě máte na výběr více možností. První variantou je výstavba nové plechové nebo zděné haly. Její výstavba ale zabere několik týdnů a možná i měsíců. Navíc jsou částky za výstavbu takových hal mnohdy až závratně vysoké a investice se nemusí vždy vyplatit. Existují ale i možnosti, jak postavit nové skladovací prostory mnohem rychleji a levněji. Jaké?

 

Řešením je pronájem mobilní skladovací haly

Stále využívanějším řešením, jak vyřešit nutnost větších skladovacích prostor je pronájem mobilních hal. Tyto haly jsou vyrobeny z duralových profilů s žárově pozinkovanými spojovacími prvky. Opláštění můžete vybírat ve variantách plachet, plastového nebo plechového opláštění. Na pronájem takových hal na našem trhu moc specialistů nenajdeme. Jedním z nich je například společnost ARGOservis.

 

galerie27

Pronájem na stálo i na omezenou dobu

Společnost ARGOservis vždy zajistí pro konkrétní případy nejlepší možné řešení. Ve své nabídce totiž má velké množství velikostí a druhů hal pro menší i velké firmy. Záleží jen na vás. Jen na vás také záleží, na jak dlouho budete chtít halu využívat. Pokud budete své zboží potřebovat ochránit jen před mrazem a sněhem v zimních měsících, stačí si pronajmout halu jen na zimu. Záleží jen na vašich potřebách.

 

Nejen jako sklady

Mobilní haly se využívají nejčastěji jako skladovací prostory. Ovšem to nemusí být jen jediné jejich využití. Haly také mohou být využívány jako prostor pro zastřešení výrobních prostor nebo jen na rychlé vytvoření prezentačních a prodejcích ploch. Velké využití nachází i jako zázemí při výstavách, firemních a sportovních akcích nebo na veletrzích. Díky moderní konstrukci si haly poradí i s nerovným terénem a vždy budou mít pevnou a odolnou konstrukci.

Detailní nabídku najdete přímo na www.argoservis.cz.

 

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *