full screen background image

Jak sanovat, odstranit, zlikvidovat plísně na stěnách a zdech v Brně

Dobrý den, chtěla bych všem doporučit firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., se kterou jsem strašně spokojená a chtěla bych moc poděkovat celému týmu této firmy za práci a příjemné vystupování.

Tuto firmu jsem objevila na internetu a jistě mi dají mnozí za pravdu, že jsem ji objednávala s obavami. Protože se ve firmách, které zajišťují takové služby nevyznám, měla jsem obavy pustit někoho k sobě do domů. Není nad doporučení od známých a již prověřených firem, ale protože mi nikdo nebyl schopný poradit, koho bych měla oslovit, musela jsem si poradit sama.

Přesto jsem to riskla a vyplatilo se. V našem domě se nám začala vyskytovat plíseň na vnitřní i venkovní zdi. Vždy se plíseň nejvíce objevovala v chladných a deštivých dnech. Na internetu jsem se dočetla, že jsou firmy, které se specializují na odstraňování plísní ze zdiva a mají na to přípravky, které plísně efektivně zlikvidují.

Našla jsem doporučení na výše zmiňovanou firmu a domluvila s nimi termín, kdy mohou přijet, aby se podívaly, jaký vlastně máme problém a jestli budou schopni plíseň odstranit. Se slečnou na centrále jsem dohodla termín a vysvětlila mi všechny portupy, které v takových situacích aplikují, včetně přípravků.

02 Po aplikaci LSG

Po chvíli jsem věděla vše, co jsem potřebovala a dozvěděla jsem se i pár, pro mě zajímavých, informací. Jejich nátěr LSG je použitelný i do prostor, kde dochází ke přímému styku s potravinami.Takže jsem byla ráda, že je potvrzena nezávadnost přípravku na zdraví. Pánové z firmy přijeli přesně na dohodnutý termín a vše si pečlivě naplánovali.

Perfektně všechno očistili a pak zatřeli barvou, kterou měli předem nachystanou podle odstínu, a nechali si ji namíchat podle původní barvy. Bylo to až neuvěřitelné, jak si s tím krásně poradili a není ani skoro poznat místa, kde se dělala oprava zdiva. Jejich protiplísňový nátěr LSG bude několik let fungovat a nám odpadly starosti s jejich častým odstraňováním.

Jsem velmi ráda, že jsem tuto firmu poznala a jejich službu odstranění plísní, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG Brno.  Také již vím, že se nemusím bát ji doporučit dále. Firma  A  SERVIS, s.r.o. má moji velkou podporu. S jistotou pošlu jen ty nejlepší reference dále. Jsem Váš spokojený zákazník. Co více si v dnešní době přát. Ať se Vám daří!


TAG


4 x komentováno u “Jak sanovat, odstranit, zlikvidovat plísně na stěnách a zdech v Brně

 1. Ernest Kundera napsal:

  Firma, která zajistí čištění fasády od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tvz. nátěrem LSG dosáhnou toho, že zamezí tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezí a odstraní stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Tento revoluční nátěr máme aplikovaný na fasádě našeho domu 3 roky a jeho funkce je stále 100%.

 2. Vanesa Bílková napsal:

  U nás doma jsme bohužel také narazili na plíseň na zdech a v koutech místností. Ono to bylo spojený dohromady ještě s tím, že zrovna ta strana z venku nebyla ani pořádně zateplena. Pokoušeli jsme se to nějakým způsobem zlikvidovat, ale nepodařilo se nám to úplně. Tak jsem se rozhodla pro profesionální firmu. Brouzdala jsem po internetu a našla tuto firmu. Tak jsme si domluvili termín a oni dorazili. Pracovník firmy se pustil do díla a vysvětlil mi, jak to bude probíhat. Řekl mi, že nestačí pouze plíseň odstranit, ale i očistit zdi a dezinfikovat, natřít opětovně původní barvou a poté nanést protiplísňový nátěr LSG. Během krátké doby byl hotov a výsledek byl úžasný. Na protiplísňový nátěr garantují 2 roky záruku, s tím, že životnost je mezi 6 – 10 lety, podle náchylnosti. Jsem ráda, že jsem využila jejich služeb a vřele doporučuji.

 3. Theodor Bubla napsal:

  Jste schopni odstranit plíseň i z hrubých zdí?

 4. Renata loucká napsal:

  Firmu A SERVIS LIPKA jsme si zvolili již před delší dobou, aby nás zbavila plísně. Po plísni není ani stopa a proto tuto firmu můžu jedině doporučit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *