full screen background image

Kde najdete horolezce s kvalitní službou mytí oken? Výškové práce Praha!

S firmou A SEVIS LIPKA spolupracujeme už řadu let. Poprvé jsme si jejich službu mytí oken Praha objednali před pěti lety, kdy nám zajišťovali mytí oken naší firemní budovy. Firmu jsme dostali na doporučení, a protože jsme nebyli spokojení se službami předchozí firmy, hledali jsme někoho spolehlivějšího.

Zaměstnanci firmy byli mnohem zdvořilejší a pečlivější, než předchozí zaměstnanci, což byla první věc, kterou jsme považovali za plusovou. Navíc byli pořádní a po práci si vždy vše uklidili.

Z jejich postupu práce bylo vidět, že mají bohaté zkušenosti, které dokážou prokázat a využívají je i u mytí oken, což bych sám nepovažoval za příliš složitou věc, kdybych se nezačal zajímat o různé faktory, které práci ovlivňují a je třeba si s nimi poradit.

Při mytí našich oken je třeba navíc využít horolezeckou techniku, čímž se práce značně komplikuje. Zaměstnanci firmy jsou připraveni na každou situaci, takže s ničím není problém a všechno vyřeší. To je další z důvodů, proč stále poptáváme tuto firmu pro naše zakázky. Za celou dobu, kdy s ni mi spolupracujeme, nebyl nikdy žádný problém, takže firmu doporučujeme i dalším lidem.

Nátěr proti plísni. Mytí, čištění oken, fasád. Výškové práce Praha

Naše úklidová firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken ve výškách Praha, se zabývá nejenom mytím, čištění a leštěním oken, výloh a všech prosklenných plochU oken se také specializujeme na nano impregnaci oken, aplikujeme  tvz. nešpinavou úpravou, která je obzvlášt vhodná pro okna s špatnou dostupností.

Po dohodě čištíme markýzy-žaluzie-lamely, i hloubkově čistíme koberce a to strojovou metodou. Dále odstraňujeme graffity a nanášíme antigraffitovou ochranu,  provádíme odstranění plísní, čistíme fasády od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to  velmi progresivní technologií LSG, tvz. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů. Na zasažené fasády, stěny a zdi aplikujeme nátěr proti plísní LSG Praha.

cistenie-okien-12

Tato funkce je  založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu  atd. Provádíme také metodu pískování. Pískování, je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá  pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Naše služby provádíme po celé Praze, jejím okolí, po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Okna myjeme servisně, tedy v pravidelném a opakovaném cyklu. Také provádíme mytí oken jednorázově nebo nepravidelně dle potřeby zákazníka.  Mytí a čištění oken provádíme ve výškách pomoci horolezecké a speleologické techniky nebo používáme hydraulické ramena a plošiny.

Pokud se ptáte jakou techniku použijeme na mytí a čištění oken ve výškách? Vždy zákazníkovi doporučíme mytí a čištění oken z hydraulického ramene nebo plošiny.  Pomocí hydraulické plošiny nebo ramene máme k čištěnému oknu nebo prosklené ploše lepší přístup a náš zaměstnanec je schopen okna nebo prosklené plochy lépe a kvalitněji umýt a očistit.

V Praze máme s velkými dodavateli vyjednanou bezkonkurenční cenu za pronájem vysokozdvižných plošin a hydraulických ramen.  Musíme zdůraznit, že v některých případech mytí a  čištění oken z hydraulického ramene nebo vysokozdvižné plošiny je dražší, zato však efektivnější.

Mytí a čištění oken pomocí horolezecké a speleologické techniky volíme v krajním případě, pokud není možnost provést vyčištění oken z hydraulického ramene anebo z vysokozdvižné plošiny. Na celé řadě zakázek jsme schopni nabídnout našim zákazníkům příznivější cenu.


TAG


35 x komentováno u “Kde najdete horolezce s kvalitní službou mytí oken? Výškové práce Praha!

  1. Daniel Dyk napsal:

    Zajistíme našim zákazníkům jak mytí a čištění oken a okenních rámů a parapetů, tak i mytí výloh a jiných prosklených ploch na celém území České a Slovenské Republiky a také ve Německu i Rakousku. Za dlouhou řadu let, kdy se pohybujeme v úklidových službách jsme získali již velkou řadu zkušeností a jedna z nich je, že nepoužíváme leštící přípravky, které okna mírně zalepí a tak se znovu na vyčištěné skleněné plochy váže prach a spady. Leštidlo způsobí viditelnost tahů a kruhů po leštění, již ve velmi krátkém čase od umytí oken. Vše realizujeme pouze trikem tzv. suchého leštění, kdy skleněné plochy umyjeme saponátem a čistým rozmývákem, necháme je proschnout a přeleštíme 100% bavlněnou textilií. Tímto trikem zaručíme dlouhotrvající lesk a čistotu skleněných ploch. Pokud se okna nachází ve výškách a ve špatně dostupných místech, zaměstnance, po domluvě se zákazníkem, vybavíme vysokozdvižnou technikou, horolezeckou a speleologickou technikou a provede kvalitní mytí oken i ve výškách. Naši zaměstnanci jsou důkladně proškoleni a jsou vlastníky licencí dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Zákazníkům také nabízíme novinku v podobě tzv. GLP nano impregnace oken, což je hydrofobní nanotechnologie, která je samočistící a vydrží až 6 let. Impregnace z prachu a vody utvoří kuličky, které pomoci větru nebo samospádem, ze skleněné plochy odvalí vítr pryč.

    • Emil Labuda napsal:

      Máme v Praze skleněnou fasádu a firma, která nám nyní čistí a myje skla, nemá horolezce a umývá skleněnou fasád z velké plošiny. Cena za pronájem plošiny a umytí skla vychází cca na 50 Kč/m2. Jste schopni tuto práci udělat s horolezci levněji?

    • Martin Hess napsal:

      Potřebujeme v Praza a ve Vídni provést mytí a čištění prosklených fasád výškových budov, horolezeckou technikou. Jedná se 5 budov, 2 budovy jsou v Praze a 3 výškové budovy ve Vídni. Celkový rozsah je 57.000 m2 Skupina výškařů, která to pro nás zajišťovala v posledních třech letech se rozpadla a žádná skupina, neumí tuto zakázku zajistit jako celek. Požadujeme jednu firmu, která to zajistí v průběhu června 2016, ze všemi platnými certifikáty. Dále požadujeme opravnění podnikat v ČR a Rakousku v uvedených živnostech: provádění výškových prací v ČR a Rakousku. Dále požadujeme bezúhonost a bezdlužnost Vaši firmy v obou zemích a pojistku odpovědnosti za způsobené škody na 100.000.000,- Kč s adekvátní sumou pro Rakousko. Dále cena za čištění nesmí překročit 1 € za m2 finálně vyčištěné plochy, včetně všech nákladů na provedení akce. Práce musí byt provedeny v obou zemích od 1.-do 30.6.2016. Máte o takovou zakázku zájem?

      • Ondřej Vinkler napsal:

        Dobrý den,
        budeme rádi, když nás zkontaktujete a věřím, že se domluvíme. Šlo by o větší zakázku, což je pro nás výzva a my máme výzvy rádi.
        Kontaktní e-mail: centrala@a-servislipka.cz

        S pozdravem a přáním pěkného dne,
        Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

  2. Břetislav Kalinský napsal:

    Zabýváme realizací služby mytí oken, mytí výloh a jiných skleněných ploch, již velkou řadu let, vše provádíme za pomoci kvalitních pomůcek. A SERVIS LIPKA, s.r.o. zaměstnává profesionální tým umývačů oken, kteří vám zajistí kvalitně umytá okna a výlohy. Mytí oken a výloh provádíme i na silně znečištěných skleněných plochách. Tato znečištění se mohou objevit po stavebních a po rekonstrukčních činnostech. Na žádost zákazníka jsme schopni zajistit umývání oken i do druhého dne od objednání našich služeb. Činnost mytí oken a výloh provádíme v několika programech. Nabízím servisní čištění a mytí výloh, čištění a mytí oken v domácnosti a rodinných domech a nebo ve školách a úřadech, kdy servisní čištění a mytí výloh provádíme v servisním cyklu 1x za 30 dní, které naše firma zajišťuje po celém území České a Slovenské republiky a v Německu a v Rakousku. Špatně dostupná k běžnému umývání čistíme tak, že náš team vybavíme vysokozdvižnou technikou a horolezeckou a speleologickou technikou. Pracovníci jsou proškolen na bezpečnost práce ve výškách podle § 134a odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č.65/1965 Sb, zák. práce ve znění zákona č.155/2000 Sb, o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Na špatně přístupné plochy doporučujeme nanášet technologii GlasProtect, ta zaručí, že až 6 let není třeba okna umývat. Tato technologie funguje tak, že na oknech vytváří takzvaný lotosový efekt – ze znečištění na oknech a pomoci vody, se vytvoří malé kuličky, které jsou spolu s prachem odstraněny díky větru či samospádu.

    • Ivan Zdražil napsal:

      Hledáme firmu na vyčištění skleněného stropu v historické budově v Praze. Zakázka je technicky poměrně náročná. Z venkovní strany v meziprostoru se musí vyvázat lanovkové vazby. Firma, která nám práce prováděla je v likvidaci. A zatím nikdo další si práci na zakázku netroufnul. Můžete se vyjádřit k této poptávce?

      • Ondřej Vinkler napsal:

        Dobrý den,
        technicky náročnější zakázky jsou pro nás výzvou a rádi se překonáváme. Takže nás neváhejte zkontaktovat s konkrétním popisem a určitě se domluvíme.

        S pozdravem a přáním krásného dne,
        Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

  3. Janek Drtina napsal:

    Mytí oken a výloh v Praze, servis – V současnosti provádí naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. mytí a čištění oken a výloh v Praze v těchto obchodních centrech. OC ANDĚL – Nový Smíchov, OC ARKÁDY Pankrác, OC AVION SHOPPING PARK, Skandinávská 19, Praha-Zličín, OC ČERNÝ MOST, Chlumeckého 765/6, OC CENTRUM, Hlavní 108, OC DBK, Budějovická 1667, Praha-Krč, OC EDEN, U Slávie 1527, OC EUROPARK Štěrboholy, Nákupní 389/3 Praha 10, OC GALERIE FÉNIX, OC GALERIE HARFA Praha Vysočany, vedle O2 Arény, OC GALERIE NOVÉ BUTOVICE, Radlická 117, Praha, OC GALERIE U MYŠÁKA, Vodičkova 710/31, Praha 1, OC GLOBUS Zličín, OC HOSTIVAŘ, Švehlova 32, Praha 10, OC HYPERNOVA Obchodní 111,251 01 Průhonice – Čestlice, OC CHODOV, Roztylská 2321, OC METROPOLE ZLIČÍN, Řevnická 1, OC NOVO PLAZA, Novodvorská 994/136, OC NOVÝ SMÍCHOV, Plzeňská 8, OC OUTLET ŠTĚRBOHOLY, Praha, OC PALÁC FLORA, Vinohradská 149, Praha 3, OC PALLADIUM, Nám. Republiky 1, Praha, OC PASÁŽ ČERNÁ RŮŽE, Na Přílopě, OC PASÁŽ KORUNA, Václavské náměstí, OC SPEKTRUM, ČESTLICE – PRŮHONICE, OC STODŮLKY, Nárožní 1/1569, OC ŠESTKA Ruzyně, OC TESCO LETŇANY, Veselská 663, Praha 9, OC TESCO SKALKA, Praha, OC TESCO, Nárožní 1390, Praha 5. Práci servisního mytí oken a výloh realizují naši odborně zaškolení pracovníci, kteří mají s touto prací dlouholeté zkušenosti a pracují s profesionálnym nářadím značky Unger. Práce se realizují z poměrné většiny ze země s teleskopickými tyčemi, které mají dosah do výšky i 8 metrov do výšky výloh. Naši stály ale i noví zákazníci, kteří jsou konsesionáři v obchodních centrech, si u nás zadávají provádění mytí a čištění oken a výloh Praha v servisních cyklech. Nejčastějším servisním cyklem na mytí oken a výloh v Praze je servis mytí 1x za měsíc z venkovní strany. Z vnitřní strany provádíme servisní mytí oken a výloh dle jejich konkrétních požadavků a aktuálních potřeb. Anebo servisní mytí zevnitř zasmlouvníme v objednávce a provádíme servis pravidelně dle objednávky.

  4. Dana Doubková napsal:

    Moc dobrá práce od této firmy!!

  5. Sláma Alois napsal:

    Vše perfektní,doporučuji!

  6. Václav Minařík napsal:

    Mytí a leštění oken v Praze – Poskytujeme prostřednictvím naší firmy Mytí oken v Praze na celém území Prahy a v jejím okolí. Mytí a čištění oken vykonáváme pro celou řadu významných zákazníků, pro úřady, školy, zdravotnické zařízení, firmy i pro soukromé subjekty. Službu poskytujeme v pravidelných, opakovaných i jednorázových či nárazových intervalech. Mytí oken v Praze je zaměřeno na zbavování běžných nečistot oken, prosklených ploch či výloh a také na odstranění silného znečištění způsobené například dlouhodobým neumíváním nebo čištění oken po rekonstrukci, malířích, řemeslnících, apod. Firma A SERVIS LIPKA zajišťuje i mytí oken v Praze na těžko přístupných místech nebo ve výškách. Pro čištění oken ve výškách využíváme techniky jak horolezecké, tak i speleologické. K dispozici máme i hydraulické ramena a plošiny, které umožňují snadnější přístup a tím i kvalitně odvedenou práci v těžko přístupných místech. Naše firma myje a čistí také u špatně dostupných prosklených ploch, výloh či oken. K tomuto mytí oken v Praze je využita horolezecká a speleologická technika, popřípadě hydraulické ramena a plošiny, kterým dáváme přednost před horolezeckou a speleologickou technikou, jelikož hydraulické ramena a plošiny poskytují mnohem lepší přístup k znečištěným oknům a tím je i zaručeno kvalitnější čištění oken. Mytí oken v Praze patří k široké řadě nabízených služeb naší úklidové firmy. Naše úklidová firma se specializuje na strojové čištění koberců a podlah v Praze. Tyto služby poskytujeme široké řadě významných zákazníků. Strojové čištění koberců Tábor, České Budějovice je realizováno strojovou metodou pomocí kotoučového stroje, čistící chemie Bosch RTS a vysoce výkonného vysavače. Na koberec je nejprve nanesena velmi kvalitní chemie Bosch RTS, která se dokonale vsákne hluboko do struktury koberce. Následně je tato chemie za použití kotoučového stroje spolu s nečistotami z koberce vykartáčována na povrch, odkud je odsáta třímotorovým vysavače s úzkou kobercovou štěrbinou. Strojové čištění koberců Tábor, České Budějovice můžeme označit za jediný možný způsob, jak nejdokonaleji zbavit koberec nečistot. Máme již za sebou mnoho zkušeností s čištěním koberců a nikdy jsme žádnou jinou metodou čištění nedosahovali takových výsledků jako se zmíněnou strojovou metodou pomocí kotoučového stroje. Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. zajišťuje svým zákazníkům také generální a hloubkové strojové čištění podlah Tábor, České Budějovice. Strojové čištění podlah Tábor, České Budějovice realizujeme za použití kotoučového stroje. Strojové čištění podlah Tábor, České Budějovice zaručuje velmi kvalitní vyčištění, které provádí naši odborně zaškolení a profesionální zaměstnanci. Našim zákazníkům vždy po dokončení zakázek doporučujeme, aby si nechali podlahu zakonzervovat nanesením vosku tzv. průmyslového polymeru. Tento způsob zakonzervování podlah zajistí, že podlaha bude ochráněna před hlubším znečištěním. Polymer, který na podlahy nanášíme je zpravidla pololesklý nebo matný vosk. Jeho hlavní výhodou je, že na podlaze nejsou vidět tolik stopy, má mírný protiskluz a podlaha se mnohem snadněji a lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na Vaši podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Fluataci lze nanést například na dlažby, linolea, plovoucí podlahy, parkety nebo dřevěné podlahy. Naši zákazníci mohou mimo strojové čištění koberců a podlah Tábor, České Budějovice využít také denní a pravidelné úklidy domácností, bytů, rezidencí, vil či kanceláří a firem Tábor, České Budějovice, odstranění graffiti a nanesení antigraffiti ochrany Tábor, České Budějovice, mytí oken Tábor, České Budějovice, čištění markýz, rolet i žaluzií Tábor, České Budějovice, úklidy po stavbě nebo rekonstrukci Tábor, České Budějovice, úklidové práce po malířích a řemeslnících Tábor, České Budějovice.

  7. Ludmila Řehořková napsal:

    Nikdy jsem neměla ráda umývání oken, ostatně asi jako většina z nás. Tak jsem se jednou prostě rozhodla, že už toho bylo dost, a že už si nebudu zbytečně otravovat život umýváním oken. Na radu kamarádky, která to vyzkoušela dříve než já, jsem zkontaktovala úklidovou firmu A SERVIS LIPKA a domluvila si termín, kdy mohou přijít. Jsou seriózní, vstřícní, rychlí a spolehliví. Jde jim to od ruky jedna báseň. Dokonce mi nanesli i nano impregnaci, takže se okna nemusí umývat tak často, jak tomu bývalo dosud. Nevěřila jsem, že díky impregnaci to opravdu vydrží déle čisté, ale opak je pravdou.

    • Ivana Morysová napsal:

      Děkujeme za kladný komentář a za dobré hodnocení nano impregnačního nátěru oken, je to skvělá věc, která je poměrně neznámá, ale která pomalu proniká k lidem.

  8. Jarmila Pollaková napsal:

    Je ve vaší firmě A SERVIS LIPKA samozřejmostí při umývání oken i umytí rámů a parapetů oken? Děkuji za odpověď.

  9. Miroslav Žebl napsal:

    Už jen na objednávku reagovali rychle a práci udělali skvěle. Takhle jsem přes svá okna nikdy neviděl.

    • Ivana Morysová napsal:

      To jsme rádi, že máte dobrý výhled a děkujeme za kladný komentář k naši práci.

  10. Nela Jelínková napsal:

    Také jsem byla moc spokojená. Doporučuji.

  11. Lada Líbalová napsal:

    jak dlouho by vám trvalo, prosím, umytí velkého domu se 30 okny?

  12. Bohumil Panchartík napsal:

    Umývání oken nikdy nepatřilo mezi mé oblíbené činnosti. Dokud žila moje manželka, dělala to ona, ale od té doby co zemřela, jsem to musel dělat já. Teď už si nejsem schopný umýt okna ani já, jelikož se dostavil věk. Na doporučení zetě jsem zkontaktoval tuto profesionální úklidovou firmu a domluvil se s nimi na termínu mytí oken. Byl jsem příjemně překvapen, že byli tak ochotní, vstřícní a spolehliví. Dokonce mi navrhli, že abych je nemusel zvát tak často na mytí oken, tak mi nanesou na ně impregnaci z venkovní strany a tím se prodlouží trvanlivost umytých oken. Jsem s tím nesmírně spokojen, okna vypadají pořád skvěle a je to již přes rok, co mi je umývali.

  13. Vanesa Bílková napsal:

    Umýváte i typ rozevíracích oken?

    • Ivana Morysová napsal:

      Pokud máte na myslí okna šroubovací, tak ty taky. Myjeme všechny druhy oken včetně mytí a čištění oken ve výškách. Toto realizuje naše skupina horolezců v divizi Výškové práce Praha – mytí a čištění oken a fasád ve výšce.

  14. Aneta Pfizingerová napsal:

    Jsem bohužel člověk, který nemá rád výšky a mytí oken pro mě vždycky znamenalo psychické trauma. Tak jsem si jednou řekla, že proč se mám pokaždé stresovat z toho, že musím na žebřík, abych dosáhla až na horní okraj okna. Na radu kamarádky jsem si objednala tuto profesionální úklidovou firmu a nemůžu si ji vynachválit. Odpadl ze mě konečně stres, že bych musela někam šplhat. Pokud má někdo obdobné problémy jako já, tak doporučuji najmout tyto profesionály a vše je rázem vyřešeno. Jsou ochotní, vstřícní, šikovní a dokonce po sobě i uklidí.

  15. Karel Halas napsal:

    Čím leštíte okna, aby na nich nezůstávaly šmouhy? Díky za odpověď.

    • Ivana Morysová napsal:

      Pane Halasi pro leštění oken nepoužíváme žádné lešticí přípravky. Dobře a kvalitně umyté okna necháme vyschnout a potom pouze přeleštíme na sucho bavlněnou plenou. Jedná se leštění na sucho.

  16. Tereza Jindrová napsal:

    Dobrý den, jak je to prosím s cenou v rámci mytí oken?

  17. Lenka Dlouhá napsal:

    Dobrý den. Jakou techniku použijete na mytí oken ve výškách a špatně přístupné okna?

  18. Tadeáš Janík napsal:

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jakou životnost má nanoimpregnace oken ? Děkuji

    • Barbora Lelková napsal:

      Dobrý den, nano impregnace má životnost až 5 let záleží ovšem na přírodních podmínkách.

      S pozdravem
      Barbora Lelková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *