full screen background image

Jak vybrat spínače do průmyslových provozů?

Každá průmyslová oblast na našem trhu, kde jsou zapojeny výrobní stroje, potřebuje mít jistotu, že se budou dát bezpečně a pohodlně odpojit všechny silové a ovládací obvody. K tomu ale nestačí jen klasické druhy vypínačů, ale je třeba vsadit na speciálně vyvinuté modely. Všichni jistě znáte klasické vypínače ve stylu „ stiskem zapni tahem vypni“. Ty se pro tuto oblast využívaly v dřívějších dobách. V současnosti je ale zapotřebí větší bezpečí a větší technologická propracovanost vypínačů. Jaké tedy zvolit?

 

Jednoznačně vačkové!

Vačkové spínače jsou přímo vyvinutým druhem do průmyslových provozů se silovými a ovládacími obvody. Mohou mít specifickou konstrukci podle toho, kde budou umístěné. Umístění vačkových vypínačů může být buď na strojích, na zařízeních nebo na krytech. Vlastnosti vypínačů by měly být přizpůsobeny konkrétním pracovištím a potřebám jednotlivých pracovišť. Vždy je tedy vhodné vybírat u specialistů.

 

Kvalitní vačkové spínače v nabídce Obzor.cz

Pokud budete hledat kvalitního a zkušeného výrobce vačkových spínačů, můžete se obrátit na společnost Obzor. Tato firma má ve své nabídce vysoce spolehlivé, bezúdržbové modely s dlouhou životností.  Vačkové spínače jsou vyráběny v široké škále provedení v ampéráži 10 až 160 A. pokud byste měli zájem o spínače v provedení nad 160 A, na jejich vývoji a výrobě bude společnost Obzor spolupracovat s firmou KRAUS & NAIMER.

 

Široká nabídka základních modelů a možnost zakázkové výroby

Základní nabídka vačkových spínačů od společnosti Obzor by měla být určena pro všechny druhy průmyslových provozů. V současnosti jsou nabízeny a vyráběny produktové řady spínačů VSN a VSR. Obě kategorie jsou zastoupené mnoha různými konkrétními typy s odlišnými vlastnostmi. Pokud byste si ani z takto široké nabídky nedokázali vybrat a váš průmyslový obor by měl jiné, specifičtější požadavky, stačí zadat potřebné parametry a Obzor vám vyrobí vačkové spínače přímo na míru.

Kompletní informace a nabídku najdete na www.obzor.cz.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *