full screen background image

Jak zvolit nejvhodnější přepravní box pro váš výrobek.

Poradíme vám

V každém podniku by měly být hotové výrobky uchovávány někde pro bezpečné uskladnění a následnou přepravu. Ale jak zvolit správný přepravní materiál?

Skladování a zejména vhodný způsob dopravy, hraje klíčovou roli při dodávání výrobku zákazníkovi. Zároveň musí být účinným a nákladově úspornějším dopravním materiálem, který bude udržovat konkurenceschopnost. Musíte také vědět, zda je váš výrobek vhodný k přepravě v plastovém, dřevěném nebo kovovém boxu.

 

Hlavní výhody přepravních boxů

Jednou z hlavních výhod, kterými přepravní boxy disponují, je jejich odlehčená, ale zároveň bytelná konstrukce, oproti těžkým dřevěným a kovovým boxům a přesto jsou schopné pojmout stejné nebo větší množství zboží. Některé přepravní boxy lze složit až o 70% objemu, což umožňuje naskládat více prázdných boxů na korbu přívěsu. S přepravními boxy je opravdu snadná manipulace. Oproti klasickým dřevěným nebo kovovým přepravkám nedrží v sobě plastové přepravky špínu, vlhkost a jejich opotřebení je minimální. Jsou bytelné a vyznačují se dlouholetou životností.

 

A jaké jsou další výhody:

• Plně recyklovatelné a ekologicky šetrné

• Vysoká životnost a odolnost proti povětrnostním podmínkám

• Velmi nízká hmotnost

• Odolnost proti nárazu

• Snadná omyvatelnost

• Široký sortiment plastových typů přizpůsobených výrobků. Např. plastové palety.

 

Z dlouhodobého hlediska jsou v oblasti logistiky velmi výhodné plastové boxy a kontejnery, díky jejich dlouhé životnosti a minimálním nákladům na údržbu. Přepravní boxy jsou velmi vhodné pro potravinářský, farmaceutický a zemědělský průmysl. Své uplatnění ovšem najdou i v automobilovém průmyslu. Po stěnách jsou zapuštěna místa pro samolepky a štítky na čárové kódy pro efektivní řízení logistiky.

 

Nabídka přepravních boxů a kontejnerů

Společnost Schoeller Allibert evropský lídr ve výrobě plastových obalů nabízí široký výběr nejen přepravních boxů a kontejnerů. Pokud byste měli vlastní specifické požadavky a zájem o individuální řešení jsou schopní, Vám poskytnou služby na míru. Navštivte stránky www.schoellerallibert.com/cz , kde se dozvíte se více.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *