full screen background image

Jaké vybavení potřebujete do dílny?

Nezáleží na tom, jestli si plánujete zařizovat domácí, nebo profesionální dílnu, protože v každém případě potřebujete vhodné vybavení. Veškeré nářadí by mělo mít své místo, protože tím vnesete i do natolik specifické místnosti, jako je dílna, trochu řádu. V následujících řádcích vám prozradíme, na co byste neměli zapomenout.

V první řadě byste se měli zaměřit na nábytek, až potom na nářadí a pomůcky, jako je třeba montážní lampa.

Prostorný pracovní stůl je alfou a omegou

Velice důležitým prvkem v dílně je pracovní stůl, který nabízí dostatek místa pro různé činnosti. U pracovního stolu se zaměřte jednoznačně na bytelnou konstrukci, protože s tou jde ruku v ruce i dlouhá životnost. Stejně tak myslete na úložné boxy, krabice, police a skříně, kam uložíte nářadí a pomůcky.

V blízkosti stolu by mělo být všechno, co využíváte nejčastěji, tedy ruční nářadí. Potřebujete dláta, klíče, kleště, měřící nářadí, nástroje pro vrtání a řezání, svěráky či upínáky. Organizace je nezbytná, protože jinak byste se při práci zdržovali hledáním klíče potřebné velikosti. Ideální volbou tedy jsou regálové systémy s praktickými úložnými prostory.

Boxy a nádoby všech tvarů či velikostí

V regálovém systému si uschováte nejen nářadí, ale také spojovací materiál. Police nad pracovním stolem zase poslouží jako odkládací plocha pro nářadí, které používáte opravdu neustále. Nemusíte ho tak hledat a natahovat se pro něj do zásuvky či skříně.

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud si objednat nářadí, montážní lampy, ale i další produkty, nahlédněte do e-shopu Shop-naradi.cz. V nabídce je třeba i dřezová baterie Fala v černém provedení. Online prodejna se nezaměřuje jen na vybavení dílen jako takových. V portfoliu narazíte i na náhradní díly do domácnosti.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *