full screen background image

Dílenský vozík a kovové skříně – nepostradatelní pomocníci v provozu

V provozech, dílnách a pneuservisech nesmí chybět kvalitní a praktický dílenský nábytek. Plechové skříně, kontrolní pracoviště, vybavení šaten, lavice, dílenské vozíky, doplňky a příslušenství jsou nepostradatelnou součástí každé fungující firmy. Kam by zaměstnanci uschovávali potřebný materiál a nářadí? Kde by si ukládali oblečení a osobní věci? Dílenský nábytek je tedy nanejvýš důležitý.

 

K čemu slouží dílenský vozík

Majitelé prosperujících firem moc dobře vědí, že je dílenský vozík opravdovým pomocníkem. Ať už je velký nebo malý, se zásuvkami či bez nich, vždy se na něj uloží nářadí a potřebné komponenty. Pracovníci dílen či autoservisů si ihned oblíbí modely se zásuvkami, jež jsou doplněny pojistkou proti samovolnému vysunutí zásuvky. Kolečka jsou opatřena užitečnou otočnou brzdou. Dílenské vozíky nepostrádají madla pro jednodušší manipulaci. Díky kolečkům si posunete vozík na libovolné místo. Před započetím práce si umístíte na plochu vozíku veškeré nářadí a pak už nebudete muset nic dlouze chystat. Je to báječné.

 

Dílenské kovové skříně stojí pevně na svém místě

Nejen dílenský vozík je dobrým sluhou každého provozu a dílny. Také kovové skříně stojí za povšimnutí. Na internetových stránkách firmy Petr Polák si můžete objednat kovové skříně a další vybavení dle libosti. Možná vás zaujmu modely plné, prosklené anebo s roletou. Kovové skříně jsou k dostání v nejrůznějších velikostech, barvách a provedeních. Skvěle se hodí pro uschování nářadí a jiných pracovních pomůcek. Vždy počítejte se špičkovou kvalitou, komfortním designem a dlouhou životností výrobků. Nelze opominout také šatní lavice s opěradly, věšáky a pohodlnými sedáky. Produkty od Petra Poláka vás osloví stejně jako profesionální přístup a rychlé dodání zboží.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *