full screen background image

Jaro už je tu! Co tomu říká váš dům?

Zim už pomalu ale jistě končí a přichází jaro. Jako každý rok, i letos se jistě budete chystat na jarní úklid vašeho domu. Okna, koberce, skříně, záclony – nic se neubrání. Za dob našich babiček byl jarní úklid spojen s velkou dřinou. Dnes nám už nám práci naštěstí ulehčují různí pomocníci, stroje a přístroje. Navíc čisticí prostředky jsou dnes účinnější a šetrnější k životnímu prostředí. Důležité je myslet především na celkový stav vašeho domu. Na co si dát pozor?

 

Počítá se vše!

Jarní prohlídku stavu domu začneme na střeše. Je důležité pozorně prohlédnout krytinu. Prohlédněte zejména hřeben, zda tam nechybí nějaká vrchní taška. Dále je dobré spočítat sněháky. To jsou ty vystouplé části v plechových úžlabích a na nižší části střechy, co zajistí rovnoměrné odtávání sněhu při oteplení. Může se stát, že nebo dokonce utržené. Po zimě je je nutné prohlédnout i okapy. Mohou být plné nepořádku, nebo dokonce popraskané od ledu.

 

Spojení může fungovat

A když už jste na té střeše a následně na půdě, a díváte se ten úžasný prostor. Nenapadlo vás udělat si zde letní bydlení? Půda je totiž přímo stvořená k experimentům a dobrým místem k tomu, jak efektivně rozšířit trvalé nebo získat nové letní bydlení. Proč tedy nespojit  užitečné s příjemným? Jarní úklid je jako stvořený pro úvahy, jak tento zapomenutý způsob bydlení znovu oživit.

 

Pomoci mohou moderní technologie

Podmínkou pro vznik bydlení na půdě je v první řadě úprava podlahy. Moderní technologie nám umožňují zřídit na půdě rovnou podlahu, přičemž vznikne dutina vhodná k aplikaci izolace. Právě izolace totiž výrazně zvyšuje komfort bydlení a super je, že v zimě chrání spodní místnosti před únikem tepla. Vhodným řešením je unikátní stropní systém MAGMARELAX®, vyrobený na míru.

 

a3

 

Proč zvolit právě tento?

Stropní systém zajistí nejen zateplení stropu, ale tvoří  lehkou, přesnou, variabilní, vysoce únosnou, finančně nenáročnou a přesto moderní, ekologickou a krásnou podlahu. MAGMARELAX® je vytvořen z OSB desek. Do meziprostoru se nafouká magmarelaxová izolace, která vyhoví požadavkům dotace na zateplení domů. Tímto výrazně klesne cena investice, takže můžete ušetřené peníze využít jinak.

 

Montáž konstrukce netrvá ani jeden den

Probíhá totiž tak, že se do dutin konstrukce podlahy izolatéři nafoukají zhruba za tři hodiny minerální vlnu. Vše probíhá za běžného provozu domácnosti. Super je, že pracovníci nenadělají nepořádek.

 

Výsledek opravdu stojí za to!

Izolační vrstva systému MAGMARELAX® je jednolitá, nejsou zde mezery a dokonce nevznikají tepelné mosty. V zimním období tak díky tomuto systému dosáhnete značných úspor nákladů na topení.

 

Variabilita řešení – i bez nové podlahy

V případě, že si nebudete chtít pořídit na půdě novou podlahu je možné unikátní systém MAGMARELAX aplikovat přímo do dutiny v podlaze půdy. Stačí, pokud máte k dispozici volný prostor nad stropem obytných místností. Úžasné na celé věci je, že se dobře zateplí i jinak velmi těžko přístupné prostory. Stačí jen několik otvorů v podlaze půdy, které se po nafoukání znovu uzavřou.

 

I přímo na podlahu

Třetí možností je nafoukání izolace MAGMARELAX® přímo na podlahu půdy. Toto řešení je vhodné do míst, ke není dutý prostor k dispozici nebo je příliš nízký. Na volnou plochu podlahy půdy se nafouká vrstva minerální vlny o síle 20 až 30 centimetrů.

 

Investice do této nové účinné izolace není nijak obrovská. Představuje pár desítek tisíc korun a je možné si pořídit i tzv. IZOLACI NA SPLÁTKY. Pamtujte na to, že se vám investice brzy vrátí! Efektivním zateplením stropu lze totiž ušetřit tisíce korun za topení ročně!

 

Využijte nyní naší akci na minerální izolaci MAGMARELAX a získejte slevu 20%!

 

Více na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonu 800 100 533.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *