full screen background image

Jeřábové dráhy a jejich uplatnění v praxi

V mnoha průmyslových oblastech dochází k situacím, kdy není možné dostat se do těžce přístupných míst. Pokud hledáte optimální řešení takové situace, jedno se vám nabízí, a jmenuje se jeřábová dráha. Uplatnění nachází všude tam, kde jsou špatně uspořádané prostory. Hledáte specialistu na jeřábové dráhy? V následujících řádcích vám jednoho představíme.

Prvně byste měli vědět, jak se vůbec takové jeřábové dráhy instalují. Základním prvkem celého systému jsou jeřábové kolejnice, jimž nechybí připojovací prvky. Dalšími součástmi jsou nárazníky a ložiska. Podle toho, jak to konkrétní prostor vyžaduje, se ještě používají sloupy, konzoly a brzdná ztužení. Potom je provoz jeřábů naprosto bezpečný. Ještě se zohledňuje to, jak moc budete jeřábové dráhy zatěžovat. Se vším vám však pomůže profesionál v daném oboru.

 

Kdo jeřábové dráhy nabízí?

Jedním z odborníků na jeřábové dráhy je společnost METALLURGICAL & STEEL SERVICE, která v daném segmentu působí dlouhá léta. Přestože sídlo společnosti je ve Vratimově, působí a realizuje zakázky po celé republice. Postará se o kompletní montáž jeřábových drah na vámi zvoleném místě.

V první řadě provede návrh šitý vždy na míru zákazníkovi, až se nakonec pustí do montáže ocelových konstrukcí i jejich nátěrů. Ve svém týmu má společnost také pracovníky na svářečské práce, takže všechno si zajišťuje úplně sama.

 

Individuální přístup je samozřejmostí

Ulehčete a hlavně urychlete práci ve své firmě za pomoci jeřábových drah. Velice důležité je, aby byla taková dráha dokonale navrhnuta, jinak neposlouží tak, jak se od ní očekává.

Jestliže tedy máte zájem o jeřábové dráhy, kontaktujte výše uvedenou společnost. Těšit se můžete na výsledek, jenž je v souladu se všemi platnými legislativami a normami. V případě, že v budoucnu změníte výrobu, není problém provést na dráze požadované změny.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *