full screen background image

Zapomeňte na uklízečky a čistěte podlahu jako profesionálové!

Musí se vaše podlaha blýskat čistotou? Povolejte do zbroje výkonnou techniku!

Ty tam jsou doby, kdy se v provozovnách proháněly nevrlé uklízečky s koštětem a hadrem, po jejichž zásazích byla podlaha v horším stavu než před ním. Dnes se na čištění podlah používají výkonné mycí stroje. Jaké máte možnosti?

 

Úklidová četa? Ne, výkonný mycí stroj!

Jídelny, obchody, kanceláře, výrobní provozovny, skladovací haly či zdravotnická zařízení. Ve všech těchto zařízeních je očista podlah prakticky na denním pořádku. Ve většině případů ji obstarávají výkonné mycí stroje na podlahu. Na základě jakých parametrů vybrat model, jenž bude plně vyhovovat vašim potřebám?

 

Hala, škola, sklad i obchod budou zářit čistotou

Jedněmi z nejvýkonnějších jsou bezesporu mycí stroje Tennant, s nimiž pohodlně vyčistíte velkou průmyslovou halu, školu, sklad stejně jako menší prodejnu či jiný komerční objekt. Obsluhovat je můžete buď v sedě nebo za chodu. Na základě toho se mycí stroje této značky dělí na modely s chodící a sedící obsluhou.

 

Důkladné a šetrné čištění

Zřejmě není třeba poukazovat na skutečnost, že mycí stroj podlahu vyčistí důkladně a k tomu šetrně. Zvládá ovšem i pískování (moderní metoda čištění podlah). Jeho ovládání je navíc snadné a pohodlné, obzvláště zvolíte-li „sedící“ variantu stroje.

 

Rychlé a efektivní

Tímto ovšem výčet předností mycích strojů Tennant nekončí. Očista podlahy je s nimi rychlá a cenově dostupná. Stroje jsou efektivní a nenáročné na údržbu. Velmi příznivá je i jejich pořizovací cena.

 

Zaměřeno na pohon

Na výběr máte stroje poháněné na elektřinu, LPG i naftu vhodné pro čištění velkých prostor, skladů a hal. Pro očistu menších prostor, škol a kanceláří, ale i koupališť a aquaparků jsou vhodné stroje bateriové. Výběr konkrétního modelu doporučujeme zkonzultovat přímo s výrobcem či zástupcem společnosti.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *