full screen background image

STILL přichází se srovnávací kampaní a učí zákazníky, co je lepší pro ně i pro přírodu

Společnost STILL, která je prestižním dodavatelem manipulační techniky, se rozhodla ve své kampani učit zákazníky volit ekonomicky i ekologicky. Někdy je zdánlivě dražší řešení výhodnějším. A umí pomoci i přírodě.

Podle zástupců společnosti STILL je „manipulační technika obor, kde technologický náskok hraje roli pro finanční a časovou efektivitu uživatelů“. A své výrobky a služby firma pro zákazníky přizpůsobuje tak, aby neustále zmenšovala jejich finanční výdaje, zefektivňovala práci a současně aby se STILL a zákazník stali partnerem v boji za ekologičtější přístup k přírodě. I proto přišla s kampaní „Srovnej si to“ a na konkrétních příkladech zákazníkům ukazuje chytřejší volbu. A jaké jsou největší výhody výrobků a služeb STILL?

 

Do čista, bez starosti a bez znečištění

STILL se může chlubit doslova světovým vynálezem, který slouží pro ekologické mytí vozíků. Přímo v české pobočce firmy vznikl nápad, jak pomoci zákazníkům s mytím jejich vysokozdvižných vozíků. Díky mobilní myčce VZV dnes již čištění vysokozdvižných vozíků není zátěží pro personál provozů, ani pro přírodu.

Čistá manipulační technika je důležitým předpokladem pro její bezproblémovou provozuschopnost. Jenomže ruční mytí v provozu má mnoho „ale“. Pro tuto práci musíte vyčlenit zaměstnance, kteří mají jinou náplň práce. Mytí je zdlouhavé, provoz stojí. Málokdo je rovněž na mytí vozíků připraven co do nakládaní s odpadní vodou po mytí. Snadno se tak stane, že jste jako firma pokutování za nesprávné nakládání s odpady. Problémů je více než dost. Ve STILL o těchto potížích věděli, a proto přišli nejen s nápadem, ale rovnou s řešením.

Vznikla služba, díky které si firmy pracující se STILL manipulační technikou, a je jedno jestli s novou nebo bazarovou, mohou objednat jako službu ekologické mytí vozíků. Rozhodně vás nečeká žádný přesun s flotilou strojů. Tentokrát, jak se říká, „hora přijde k Mohamedovi“. Mobilní myčka VZV přijde přímo do vašeho provozu a o umytí „vozového parku“ vaší manipulační techniky se postarají přímo pracovníci STILL. Nepotřebujete řešit připojení mobilní myčky k elektřině ani k vodě. Je kompletně soběstačná. A to i co se týče odpadů. Sama se postará o to, že je veškerý odpad po mytí odchycen implementovanou čističkou odpadních vod a následně ekologicky zlikvidován. Takže dejte vale pokutám od úřadů a myjte se STILL bez práce a ekologicky.

 

Modernější baterie se vyplatí

Máte-li ve svém provozu elektrické vysokozdvižné vozíky, určitě víte, kolik je s klasickými olověnými bateriemi problémů. Baterie do VZV však již mohou být modernější. A proto ve STILL do všech VZV nabízí nejen klasické olověné baterie, ale i moderní lithium-iontové akumulátory. Že jim patří budoucnost je jasné. Ale zatímco do mnoha jiných zařízení pronikly rychle, u elektrické manipulační techniky je přechod pomalejší. A ve STILL doporučují: „Srovnej si to“ a „Pojď za lepším“. Proč jsou Li-Ion baterie o tolik lepší?

Mají vyšší kapacitu než olověné baterie, a to při stejném objemu. Rychleji se nabíjejí. Neobsahují z ekologického i zdravotního hlediska problematický elektrolyt. Šetří náklady, co se týče prostojů např. z důvodu nabíjení. Jsou recyklovatelné. A rovněž bezúdržbové. Neobjevuje se u nich ani tradiční problém sulfatace.

U sulfatace dochází k postupnému usazování krystalků síranu olovnatého na elektrodách. Pokud se neodstraní, snižuje se velice kapacita nabití akumulátoru, stejně tak jako jeho životnost. K takto rychlému stárnutí akumulátorů může dojít velice rychle.

 

Pojďte desulfatizovat

Jestliže máte své elektrické vysokozdvižné vozíky doposud opatřeny olověnými bateriemi a nechcete je, pokud jsou funkční, vyhazovat, nabízí vám STILL řešení. Tím je desulfatace. Tato služba STILL dokáže vaše baterie vrátit opět do hry. Čeká je dvoudenní nabíjení ve speciální nabíječce, u kterého dojde k přeformátování a odstranění problematických částí z elektrod baterie. Následně je do baterií doplněn elektrolyt a olověná baterie může vyrazit vstříc nové službě. Tuto velice specifickou a vyhledávanou službu zatím firma STILL provozuje pouze na Karlovarsku a Plzeňsku.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *