full screen background image

Ještě není pozdě zajistit úspory při zimním vytápění!

Letošní topná sezóna je teprve na samotném začátku. A vy už možná nyní víte, že za vytápění utratíte zase více, než v loňském roce. Mohou za to zvyšující se ceny paliv a také to, že u rodinných domů dochází každoročně ke zvyšování tepelných ztrát. Čím je dům starší, tím hůře dokáže udržet nashromážděné teplo. To se rychle ztrácí a vy budete muset topit více a také více utratíte. I když už vaše topná sezóna začala, ještě stále není pozdě snížit tepelné ztráty objektu i při letošní zimě. A to dokonce o 30%.

Stačí jen vědět, kudy teplo uniká a zajistit, aby neunikalo!

Většina domácností i starších rodinných domků je již v dnešní době vybavena novými okny. Tudy teplo neuniká. Nejdůležitější je vědět, kterým směrem teplo postupuje. Fyzikální zákony v tomto ohledu hovoří jasně. Teplý vzduch je řidší a lehčí, tím pádem stoupá vzhůru. Stoupá tedy ke stropu nebo ke střeše. Když nejsou zateplené stropy, uniká tímto místem podstatná část nashromážděného tepla. Hlavně duté dřevěné trámové stropy jsou velmi špatným izolantem, který teplo nedokáže udržet. Naštěstí se zateplení stropů u této konstrukce dá provést velice snadno a s vysokou účinností. Stačí jen vybrat správný druh izolace.

 

Za 3 hodiny může být hotovo a vy můžete šetřit

Představte si, že se ráno vzbudíte a začnete topit. Díky nezatepleným stropům ztrácíte teplo. V poledne ale přijede firma, která vám tyto stropy zateplí. Není nutná žádná stavební příprava a ve vašem domě nebude při zateplování vznikat žádný nepořádek. Ve 3 hodiny odpoledne bude tato firma odjíždět a od této chvíle už teplo nebudete ztrácet, ale naopak ho šetřit. Přesně takové účinky má foukaná minerální izolace MAGMARELAX, kterou nabízí společnost IP Polná. Jedná se o 10x levnější způsob izolace, než je izolace fasád a pomůže vám ušetřit až 30% ze stávajících nákladů na vytápění. hotovo je za pár hodin.

Více informací najdete na www.ippolna.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *