full screen background image

Kdo v Praze kvalitně čistí a voskuje linoleum? Renovace, čištění linolea Praha 4

Ráda bych se podělila se svou zkušeností s úklidovou firmou A SERVIS  LIPKA, s.r.o., čištění, voskování linolea, podlahy Praha 4, a to konkrétně se službou na čištění podlah v Praze v našem bytě, kde máme ještě kancelář k podnikání. S prací související s čištěním koberců jsem byla velice spokojená. Chtěli jsme generálnímu čištění koberců kotoučovým strojem a jen ty nejúčinnější a zároveň nejvíce šetrné čisticí prostředky.

Zaměstnanci prováděli tyto práce velmi profesionálně a bylo vidět, že jsou dobře proškoleni. Naše podlaha byla jako nová a po nečistotách nebylo ani památky. V kanceláři máme ještě linoleum, do kterého jsme tehdy moc neinvestovali a zaměstnanci z firmy A SERVIS slíbili, že se o jeho renovaci pokusí. A dopadlo to perfektně.

Za pomoci kotoučového stroje a pomocí chemie s vodou vyčistili podlahu dokonale. Zároveň mi hned doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, který udělal na našem linoleu úplné zázraky. S jejich prací jsem nadmíru spokojená, vše proběhlo tak, jak mělo a jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, s čímž se dnes bohužel nesetkávám tak často, jak bych ráda, ale doba se mění a lidi taky.

Ale naštěstí ne všichni. Velmi jsem ocenila i rychlou komunikaci z jejich strany. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Snad jen vyšší cenu, ale vzhledem k okolnostem, že si potrpím na kvalitní služby, nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, ráda si za ni připlatím a k nabídce jejich služeb se budeme určitě vracet a já je tak mohu ostatním jedině doporučit.

Renovace kobercových vláken, čištění koberců Praha 4

A SERVIS LIPKA, s.r.o., renovace, čištění koberců Praha 4, na mnoha provozovnách, úřadech, školách, restauracích, ale i domácnostech a bytech, provádí strojové čištění a tepování koberců Praha. Důležitou funkci zde plní dezinfekční chemie HDF RT, která ze struktury koberce odstraní nečistoty, alergeny, roztoče a škůdce ve vašem koberci.

44573001 - carpet texture background

Po důkladném působení, které trvá několik minut, tuto chemii kotoučují rotačním, kartáčovým strojem. Kotoučový stroj se chová k vláknům koberce velmi šetrně, i při důkladnějším kartáčování zatvrdlých nečistot, vlastní totiž 13 cm dlouhé měkké nylonové štětinky. Ve finální fázi použijí k odstranění zbytků nečistot a vlhkosti vysoce výkonný třímotorový vysavač s úzkou hubicí.

Takto realizují i zakázky strojového čištění čalounění Praha. Mnoho zkušeností, za dlouhou dobu působení na trhu, se jim potvrdilo, že strojová metoda čištění koberců Praha je nejúčinnější a mohou říct, že co nevyčistí oni, tak už žádná úklidová firma. Metoda čištění koberců jedno kotoučovým strojem je v současnosti nejsilnější čištění. Váha stroje a přítlak na kobercové vlákno jemnou štětinou kartáče je natolik důkladné, že z podsady a struktury koberce umí vyčesat všechny propadlé, zašlapané nečistoty a zbytky chemicky vydezinfikovaných roztočů a alergenů, kteří se navážou na jemný pěnový roztok čistící chemie.

Kombinace přítlakového česání a dlouhého a silného chemického působení čistícího roztoku Váš koberec zcela zrenovuje. Dále restauruje a nadýchá kobercový vlas, proto koberce po rotačním čištění vypadají nadýchaně a velmi svěže. Srovnání s jinou metodou čištění koberců není možná, protože žádná metoda není kombinací takového mechanického a chemického čištění, které je doplněno podtlakovým sáním výkonných třímotorových vysavačů od Soteca.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *