full screen background image

Nano impregnace? Super novinka na čistá okna. Mytí oken, fasád Brno

Jsme mladší pár žijící v menším bytě v centru Brna. Máme už po studiích a momentálně hodně cestujeme po světě. Když už se ale vrátíme domů, jsme rádi, že jsme zpět u rodiny a přátel a že se můžeme podělit o své zážitky. Také nás vždy potěší, když se vracíme do čistého, uklizeného bytu, kde máme své hnízdečko lásky a pohodlí.

Jediné, co už jsme asi rok odkládali bylo mytí oken. Jelikož jsme opravdu dost časově vytížení a nebo tu nejsme vůbec, nikdy jsme se k tomu nedostali, možná se nám vlastně ani nikdy nechtělo. Rozhodli jsme se tedy, že se na to vrhneme. Na internetu jsme se koukali po nějakých mycích technikách a celkově, jak nejefektivněji okna umýt, až jsme narazili na úklidové firmy, které se mytím oken také zabývají.

Konkrétně jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, fasád, čištění Brno, která má opravdu hodně kladných hodnocení od spokojených zákazníků, mnoho různých článků a recenzí na jejich práci. Poté, co jsme ještě koukli na jejich ceník, jsme už neváhali ani minutu a firmu jsme zkontaktovali.

Po telefonu nám dali konkrétní cenovou nabídku, rovnou s námi domluvili i termín realizace a v našem případě, kdy nemáme možnost se pravidelně o okna starat, nám nabídli i tzv. nano impregnaci oken, která funguje na principu lotosového květu, kdy se na okna nanese impregnační vrstva a jakmile se na okno dostane nečistota či voda, neulpívá na něm, ale vše se shlukuje do kuliček a jakmile zafouká, odkutálí se to z něj a okno zůstane nadále čisté. A především tato ochrana vydrží opravdu dlouho.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, ihned se pustili do práce. Nejprve okna důkladně umyli, zbavili veškerých nečistot i zaschlé vody. Následně okna setřeli gumovou stěrkou do sucha, nanesli již zmíněnou nano impregnaci a nakonec okna dokonale vyleštili pomocí bavlněné pleny. Nepoužili žádné leštící přípravky, ale i tak byla okna krásně lesklá a beze šmouh.

Firmu A SERVIS LIPKA musíme jen doporučit. Spolupráce s nimi byla opravdu příjemná, na úrovni a jejich práce byla opravdu dokonalá.

Generální, strojní čištění, dezinfekce koberců Brno

A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, dezinfekce koberců Brno, využívá k preciznímu vyčištění koberců strojovou metodu spolu se zásaditou čistící chemií Hdd ultra. Nabízí pouze strojovou metodu za cenu od 27,-/m2, protože je to nejlepší a nejúčinnější metoda, kterou na trhu mohou poskytnout. Strojovou metodou čištění koberců dokázali mnohdy vyčistit i ty koberce, které se považovaly za odepsané.

44469421 - carpet

Velký podíl na čištění koberců má výše zmíněná chemie, která je velmi dezinfekční a také na sebe navazuje nečistoty ze struktury koberce, které jsou následně vykartáčovány mechanicky jedno kotoučovým strojem. Kotoučový stroj nepoškodí vlákna koberce, jelikož se jeho 11 cm dlouhé měkké štětiny chovají velmi šetrně k vláknům koberce. Tak mohou důkladně drhnout i zatvrdlé nečistoty.

Po důkladném kartáčování kotoučovým strojem provádí firma odsátí nečistot a vlhkosti pomoci vysoce výkonného vysavače Kranzle, který má úzkou štěrbinovou hubici. Nepoužívají nekvalitní a levné metody, jelikož se jim neosvědčily jako spolehlivé. Například u extrakční metody měli problém s častými reklamacemi. To bylo způsobeno tím, že u extrakční metody chybí proces kontaktního mechanického kartáčování a je zde pouze na povrch vedena chemie spolu s vodou do koberce a následně odsáta.

To způsobovalo po zaschnutí fleky a mapy, které bylo při dalším kroku velmi složité odstranit. Doporučují častější čištění koberců, pokud je na vysoce frekventovaných místech, jako jsou – kanceláře, provozovny, restaurace, obchodní domy, školy, nemocnice atd. Provádí také jednorázové či nárazové strojové čištění koberců, které uvítají zákazníci ze soukromé sféry.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *