full screen background image

Díky antigraffiti ochraně mě sprejeři nevyvedou z míry. Odstraňování graffiti Praha

Jsem majitelem obytného domu v Praze. Budova se nachází v centru Prahy nedaleko jednoho parku, který v noci není moc osvětlený, tudíž i ulice, ve které se dům nachází je v mírném přítmí. O svůj majetek se starám jak jen mohu, ale hlavně, jak mi finance dovolí. Nedávno jsem nechal opravit fasádu domu, dostala novou barvu. To jsem ale ještě netušil, že jsem tím udělal radost sprejerům.

Za dva dny poté, když jsem šel ráno do práce, tak jsem si všiml, že se přes noc na fasádě objevily různé čmáranice. Sprejeři se opravdu vyřádili. Byl jsem z toho nešťastný. Jakmile jsem došel do kanceláře a sedl k počítači, tak jsem okamžitě začal hledat firmu, která se zabývá odstraňováním graffiti. Jako první jsem našel firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha a antigraffiti ochrana. Řekl jsem si, že ji zkusím. Dočetl jsem se totiž, že kromě odstranění graffiti nabízí i aplikaci antigraffiti ochrany a následný servis. Po telefonu jsem si domluvil termín realizace mé poptávky.

V domluvený den přijeli pracovníci A SERVISU a začali s odstraňováním. Graffiti zeslabili na nejnižší možnou míru a fasádu znovu přetřeli. Poté v několika vrstvách aplikovali antigraffiti ochranu. Ta fasádu zakonzervuje a navíc ji chrání i před jinými vlivy než jen před graffiti spreji. Také mi řekli, že nyní budu mít velice levný servis odstranění graffiti v případě, že se na mé fasádě opět nějaké tagy objeví. Stačí prý jen zavolat a domluvit si termín. Byl jsem velmi rád, že se graffiti podařilo odstranit. Fasáda vypadá opět krásně a mě případné další útoky vandalů už nevyvedou z míry. Tímto bych chtěl firmě A SERVIS poděkovat a doporučit ji vám všem, kteří se potýkáte se stejnými problémy, jako kdysi já.

Hloubkové kartáčové čištění, tepování čalounění či koberců Praha

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., kartáčové čištění koberců Praha, je na trhu již mnoho let a svým zákazníkům poskytuje služby v oblasti úklidu a kvalitního čištění koberců. Její metoda je momentálně nejúčinnější a nejšetrnější metodou, kterou současný trh nabízí.

Za použití účinné chemie zaručí nejen kvalitní vyčištění, ale také důkladnou dezinfekci kobercových vláken a dokáže odstranit i ty nečistoty, které jsou usazeny hluboko v koberci. Poradí si také s vyčištěním koberců, se kterými mají jiné úklidové firmy potíže. Je to především tím, že značné množství úklidových firem stále k čištění koberců používá extrakční metodu, která je téměř neúčinná a pokud je firma postavena před silněji znečištěný koberec, tak extraktor nemá šanci. Po jeho čištění zůstanou jen fleky a různé mapy. Nepomůže ani opakované čištění. Firma A SERVIS k čištění koberců používá jednokotoučový stroj a silné průmyslové vysavače. Díky těmto pomůckám se řadí mezi odborníky na čištění koberců.

Při čištění nechávají pracovníci A SERVISU chemii několik minut působit. Poté koberec kartáčují kotoučovým strojem. Tento proces kartáčování chybí u všech ostatních metod, které jsou na trhu používány. Výsledek čištění těchto metod tedy nemůže být nikdy tak kvalitní, jako při čištění strojovou metodou. Po procesu kartáčování jsou vlhkost a vykartáčované nečistoty vysáty vysoce výkonným vysavačem.

Tuto službu zajišťuje A SERVIS velké řadě zákazníků: čištění a tepování koberce v restauraci, kanceláři, obchodním domě nebo v bytě či domě.

23807732 - showroom of modern furniture store

Po procesu kartáčování a odstranění nečistot a vlhkosti je nutné nechat koberec ještě několik hodin doschnout. Nemusíte mít ale obavy z toho, že vaše firma nebo společnost bude muset být během čištění úplně mimo provoz. Pracovníci A SERVISU pracují flexibilně a pokud je rozloha čištěného koberce velká, tak jejich práce probíhá ve skupinkách. Čištění a tepování koberců provádí A SERVIS jednorázově či nárazově, ale také poskytuje servisní čištění, kdy se s ní dohodnete na vhodném intervale, který záleží na tom, jak moc je koberec frekventovaný. Na vysoce frekventovaných místech je vhodné koberec nechat vyčistit minimálně jednou do roka.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *