full screen background image

Krásně čistá okna i bez leštidel! Mytí oken, čištění fasád Ostrava

Pracuji ve firmě v centru Ostravy na velmi rušné a prašné ulici. Naše kanceláře mají spoustu oken, což je skvělé, alespoň člověk není odkázaný pouze na umělé světlo. S prosklenými plochami jdou ovšem ruku v ruce starosti s umýváním.

Chodí k nám samozřejmě firmy na umývání oken, ale i když se po jejich odchodu okna krásně lesknou, někdy jsou na nich šmouhy a nevydrží být čistá příliš dlouho. Dávali jsme to vždy za vinu prašné ulici, na které se kanceláře nachází, ale dozvěděli jsme se, že to může být i přípravky, které daná firma využívá. Rozhodli jsme se, že vyzkoušíme firmu jinou, ať máme nějaké srovnání.

Na internetu jsem našli spoustu dobrých doporučení na A SERVIS LIPKA s.r.o., mytí oken, čištění fasád Ostrava. Okna umývají klasickou metodou, nepoužívají žádná leštidla a okna dolešťují pouze suchou plenou. Navíc mají všechna potřebná vybavení i pro výškové práce a není potřeba jim zajišťovat nic zvlášť. Pozvali jsme si je a byli jsme vážně mile překvapeni.

Pánové byli velmi flexibilní, neměli problém přijít ani po pracovní době, aby nás nerušili při práci. Byli velmi šikovní a příjemní. Bylo vidět, že si dávají na práci záležet. Parapety i rámy perfektně umyli a okna vyleštili tak, že se krásně leskla. Říkala jsem jim, že od ostatních firem byla někdy okna samá šmouha a po pár týdnech už byla zase velmi špinavá. Pracovníci A SERVISU nás seznámili s tím, že to byly jistě firmy, které využívaly leštidla, a proto nečistoty na oknech více ulpívaly. Kdo by to byl řekl.

Po umytí a vyleštění nám okna ošetřili nano impregnací, takže nyní bude po nějakou dobu stačit na umytí pouhý vítr a déšť, který špínu díky nano impregnaci odvane pryč. Pokud bude ovšem potřeba okna znovu umýt, myslím, že na čištění oken Brno, už si jinou firmu nepozveme. Byli jsme velmi spokojeni a můžeme A SERVIS vřele doporučit!

Strojní kartáčování a čištění koberce v Ostravě

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s. r. o., čištění, kartáčování koberců Ostrava, vám zajistí hloubkové strojní kartáčování a čištění koberce. Po takto odvedené práci zůstane koberec čistý, dezinfikovaný, zbaven nežádoucího pachu a všech nečistot. Zároveň kvalitní chemie spolu s moderními kotoučovými stroji a vysokotlakým třímotorovým vysavačem příjemně oživí celkový vzhled koberce.

Metoda strojového kartáčování a čištění je nejúčinnější a koberce tak dokáže zbavit i těch nejsilnějších nečistot. Koberce jsou čištěny kotoučovým strojem s kartáčem s vysokou štětinou. Velkým přítlakem zde dochází k silnému a kvalitnímu mechanickému vyčištění. Vzhledem k váze kotoučového stroje a záběru účinné a šetrné chemie se daří koberce kvalitně vyčistit a dezinfikovat. Roztoči a nečistoty, které jsou usazeny hluboko ve struktuře koberce, vykartáčuje kotoučový stroj, chemie vytvoří chemickou a dezinfekční reakci na vodní bázi a veškeré znečištění spolu s vodou je následně vysáto třímotorovým průmyslovým vysavačem do sucha. Touto metodou se koberec kvalitně propere, vykartáčuje, vyčistí a prozáří. Tím dochází i k prodloužení životnosti koberce.

45706018 - high angle view of young woman with shopping bags using laptop for online shopping

A SERVIS zásadně nevyužívá metodu extrakční. Je sice levnější, ale zdaleka nedosahuje takových výsledků. Již několikrát se pracovníci této firmy setkali s tím, že extrakční metodou čištěný koberec měl po zaschnutí viditelné fleky a  nešťastný zákazník se obrátil na A SERVIS, aby její pracovníci koberec vyčistili ověřenou metodou strojového čištění.

Firma A SERVIS si samozřejmě uvědomuje, že cena této služby je o něco málo dražší než u konkurence, která ale stále nabízí neúčinnou extrakční metodu čištění koberců. Metoda strojového čištění je ale několikanásobně pracnější, časově náročnější, ale rozhodně účinnější. Pracovníci této firmy jsou proškolení profesionálové s vždy perfektním výsledkem odvedené práce.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *