full screen background image

Zbavte se plísně. Likvidace, sanace, dezinfekce řas, hub, sporů Praha

Minulý rok na podzim jsem dělal velký úklid v garáži. Trávím v ní docela dost času a vždy ji jednou za rok pořádně uklidím. Protřídím nářadí, utřu prach z polic a vymetu pavučiny. Při vyklízení regálu s barvami a nářadím jsem si všiml, že se na zdi za ním objevila plíseň. Měla docela velký rozsah, byla skoro přes půlku stěny. Rychle jsem tedy všechno vyskládal pryč a regál odsunul.

Zeď vypadala opravdu hrozivě a mně pomalu začalo docházet, z čeho by mohly být moje neustálé zdravotní problémy. Není divu, že jsem pořád nemocný, když trávím tolik času v takovém prostředí. Když jsem to řekl manželce, tak mi poradila, abych zeď postříkal Savem a zamaloval. To mělo ale pouze krátkodobý účinek.

Já potřeboval něco dlouhodobějšího. Začal jsem pátrat na internetu. Po delším hledání jsem našel webové stránky firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., dezinfekce, sanace, likvidace, plísně Praha a proti plísňové nátěry, které jsem si pozorně pročetl. Nabízí spoustu služeb. Od čištění koberců až po odstraňování graffiti. Kromě odstranění plísně aplikuje i protiplísňový nátěr LSG, na který je záruka dva roky.

Pokud je tento nátěr na zeď nanesen, tak se na ní plíseň už neobjeví. Řekl jsem si, že tohle by mohlo být pro moji garáž to pravé a firmu A SERVIS jsem kontaktoval. Prvotní kontakt s touto firmou mě potěšil. Paní na telefonu byla moc milá a zodpověděla všechny moje otázky. Nakonec jsme se domluvili na termínu odstranění plísně. Pracovníci přijeli na moji garáž ve velmi dobré náladě.

Práce jim šla krásně od ruky. Bylo vidět, že jsou to profíci. Než jsem se nadál, tak měli hotovo. Zeď v garáži je téměř po roce pořád bez plísně. I moje zdraví se zlepšilo. Pokud se i vám objevila na zdi plíseň, tak doporučuji tento problém začít co nejdřív řešit. Firma A SERVIS vám ochotně pomůže.

Odmaštění, strojní kartáčové čištění koberců Praha 4

Ráda experimentuji s vařením, takže v kuchyni doma trávím nejvíce času, ale bohužel je to vidět i na koberci, který máme v kuchyni. Ze začátku to nebylo tak zlé, ale časem se ta špína a nečistoty na koberci nastřádaly a nešlo to už vůbec dolů, například vyčistit fleky po takové mastné polévce je víc, než dřina a ještě k tomu zbytečná. Pak jsem přemýšlela nad tím, jestli by nestálo za to si najmout nějakou úklidovou firmu a nakonec jsem si řekla, že to není až tak špatný nápad.

12093247 - a beige carpet texture

Sedla jsem si k počítači a brouzdala po nejrůznějších fórech a diskuzích, protože když už jsem se rozhodla investovat, nechtěla jsem, aby to byly zbytečně vyhozené peníze.  Po hodině čtení jsem si vybrala úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění koberců Praha 4, konkrétně jejich službu čištění koberců Praha.

Zavolala jsem jim a domluvila se s nimi na termínu a kalkulaci. Za čtyři dny ke mně přijeli a pustili se do práce. Čištění prováděli kotoučovou strojovou metodou, která, jak mi vysvětlili, na rozdíl od extraktoru na koberci nezanechává žádné fleky. To nemůžu posoudit, nikdy jsme si extraktorem čistit koberce nenechala, ale musím říct, že lidé z A SERVIS mi koberec vyčistili naprosto dokonale.

Všechny nečistoty zmizely a k tomu mě ujistili, že teď se mi koberec bude čistit mnohem lépe, pokud mi na něm zase něco přistane. Jsem nadmíru spokojená, protože naprosto předčili moje očekávání. Koberec vypadá vážně jako nový a nejde poznat, že ho v kuchyni máme už léta. Když to všechno sečtu dohromady, nenacházím na této firmě jediné negativum a tak ji všem doporučuji.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *