full screen background image

Specialista na dezinfekci a čištění. Rotační tepování koberců Ostrava

Už delší dobu jsem hledala profesionální firmu na pravidelné čištění koberců do naší firmy. Jsem asistentka ředitele a před pár měsíci jsem dostala za úkol najít nějakou spolehlivou firmu na čištění koberců u nás na firmě. Už jsme jich pár vyzkoušeli, nicméně jsme nikdy nebyli natolik spokojení s jejich prací, že bychom s nimi domluvili pravidelné čištění koberců. Tak jsem se pustila do hledání, byl mi předán kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., tlakové čištění koberců Ostrava.  Ihned jsem si je prohlídla na internetu. Všude měli samé kladné odezvy, hodnocení i pochvalné články. Cenová nabídka byla taky velice příjemná, tak jsem neváhala a firmu jsem zkontaktovala.

Slečna po telefonu byla velice milá. Nahlásila jsem po předchozích zkušenostech rozměry plochy, kde máme koberce a ještě týž den nám byla zaslána konkrétní finanční nabídka. Také se mnou ihned domluvili termín realizace jednorázové čištění koberců.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA přesně ve smluvený čas. Dotáhli do firmy těžké kotoučové stroje a pustili se do práce. Nejprve do všech koberců zanesli pomocí strojů účinnou chemii, kterou tam nechali působit tak dlouho, aby pustily i ty nejhlubší nečistoty. Když se podařilo, opět koberce rozkartáčovali, aby se vše dostalo na povrch a nakonec je vysáli výkonným vysavačem.

Když jsme pak koberce viděli, bylo to opravdu nesrovnatelné s předchozími firmami, jejich práce byla opravdu kvalitní a profesionální. Koberce byly opět krásně čisté, provoněly celou firmu, byly vydezinfikované a měly opět svoji původní barvu i vzhled.

S firmou A SERVIS LIPKA jsme byli natolik spokojeni, že jsme s nimi ihned domluvili pravidelné servisní cykly čištění koberců a doteď fungují na 200%. Vřele doporučujeme.

 

Kvalitní firma na mytí oken. Výškové práce, nano impregnace fasád, čištění Ostrava

Moje manželka těžce onemocněla. Sice nad svojí nemocí vyhrála, ale od té doby ji některé domácí práce vysilují a unavují. Snažím se jí pomáhat jak jen to jde, ale ženy jsou, co se týče domácnosti šikovnější. Najali jsme si i paní na úklid, ale s tou byly jen problémy. Buď nedělala svoji práci poctivě nebo nechodila vůbec. Spolupráci s ní jsme rozvázali.

8090010 - luxury modern kitchen

Pak nás napadlo, že bychom si mohli najmout na úklid nějakou úklidovou firmu, že jich bude na internetu spousta. Jeden večer jsme si tedy sedli k počítači, dívali se a četli, abychom věděli, jak to na trhu s úklidovými službami vypadá. Zabralo nám to sice spoustu času, ale nakonec jsme se rozhodili pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, fasád, čištění Ostrava. Tato firma měla kromě spousty kladných ohlasů i krásně přehledné webové stránky a nabízela spoustu úklidových služeb.

Další den jsme firmu kontaktovali, abychom si s nimi domluvili mytí oken. Paní na centrále byla velice milá a příjemná. Dozvěděli jsme se, že mytí oken je možné dokonce ještě ten den k večeru. S manželkou jsme souhlasili. Když dojeli pracovníci A SERVISU do našeho domu, tak začali tím, že si prohlédli všechna okna a pak se hned dali do mytí. U každého okna nejdříve umyli rámy, parapety a kličky, poté skla. Na mytí používali rozmývák a gumovou stěrku. Okna pak leštili jen suchou bavlněnou plenou.

Po jejich práci byla okna krásně čistá a lesklá. Navíc jim mytí ani netrvalo dlouho. Manželka byla nadšená. S firmou jsme byli tak moc spokojení, že jsme si kromě pravidelného mytí oken dohodli i pravidelný úklid naší domácnosti. Od té doby u nás vše neustále září čistotou. Firmu A SERVIS doporučujeme vám všem. Opravdu stojí za to ji vyzkoušet.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *