full screen background image

KM WOOD – specialista na výkup a prodej dřeva

V současné době se dřevo využívá k mnoha účelům. Zatímco někdo tento materiál používá jako hlavní zdroj tepla, někdo zase k výrobě různých produktů. Pokud máte nadbytek dřeva a vůbec nevíte, jak s ním naložit, protože s ním ani netopíte, ani nepracujete, vyhledejte společnost, která dřevo vykupuje. Stačí se podívat do pestrého produktového portfolia společnosti KM WOOD, jež na tuzemském trhu působí od roku 2013.

Specialista na služby spojené s vlastnictvím lesa KM WOOD se zabývá nákupem i prodejem dřeva. Není mu cizí ani doprava dřeva. Pomůže vám také v případě, že potřebujete někoho na odbornou správu lesa, těžbu, pěstování či ochranu lesa. Samozřejmě pracovníci respektují lesní zákon a rozhodně ho neporušují.

 

Výkup dřeva

Pokud jste se rozhodli prodat větší množství dřeva, ale stále jste nenašli vhodného kupce, není nic jednoduššího než požádat o výkup lesa. Společnost KM WOOD působí po celé České republice, a tak nezáleží na tom, v jakém koutě se nacházíte. Odborní pracovníci si přijedou pro dřevo v podstatě kamkoliv, ať už je přímo v lese, nebo ve skladovaném prostoru.

KM WOOD vykupuje především pilařské kulatiny v různých kvalitách, dřevoviny, vlákninu, surové kmeny a palivové dřevo. Peníze za výkup dřeva máte okamžitě vyplacené.

 

Prodej dřeva

Stejně tak se na společnost můžete obrátit i s opačným požadavkem, tedy pokud chcete dřevo koupit. KM WOOD totiž dřevěný materiál také prodává a přijdete si na své, i když hledáte surové dříví pro průmyslové zpracování. Připraveny jsou produkty jako pilařská kulatina, vlákninové dříví a ostatní sortiment v podobě surových kmenů, sloupovin a kulatin pro výrobu palet. Těžba dřeva zkrátka také patří mezi služby firmy

Více informací o samotné společnosti i nabízených službách najdete přímo na webové stránce www.tezbadreva.cz, kde jsou k dispozici veškeré informace. Tak neváhejte a podívejte se.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *