full screen background image

Koho v Praze poptat na kvalitní voskování a čištění podlah?

V prodejnách našeho obchodního centra jsme potřebovali zajistit čištění podlah strojově, jenže firma, s kterou jsme v minulosti spolupracovali neprovedla kvalitní vyčištění, a tak jsme hledali novou.

Po minulé firmě zůstaly divné škrábance na podlaze, které již nešly odstranit, takže jsme zkusili vyhledat takovou firmu, která nám zajistí opravdu kvalitní vyčištění. Zvolili jsme firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., protože měla velmi kvalitní recenze.

Některé prodejny, které se nachází v těsné blízkosti vchodu do budovy, měly silně znečištěné podlahy od různých nečistot natahaných z venkovních prostor, takže bylo důležité, aby všechny podlahy vypadaly stejně v celé budově.

Co ale bylo také důležité bylo to, aby nám firma zajistila vyčištění v době, kdy se nenachází v budově zákazníci, tudíž ve večerních a nočních hodinách, to byl důležitý požadavek, který nám nemohla splnit žádná firma, kromě A SERVISU.

02 Obchod podlaha

Jejich flexibilita je opravdu skvělá, neměli s časem žádný problém a naopak sami tuto možnost nabídli. Objednali jsme tedy službu vyčištění podlah u nich, ale předtím se k nám zajeli podívat, aby viděli o jakou rozlohu se jedná. Po obhlídce jsme se domluvili na dvou fázích čištění, které jsme rozložili do dvou dnů.

Připravili jsme tedy s kolegy prodejny a vyklidili je, aby byly připraveny na okamžité vyčištění podlah. Dovezli si s sebou veškeré pomůcky a my nemuseli ani nic zařizovat, byli jsme spokojeni. Nevím, kde bychom sháněli různé stroje, které jsou k vyčištění třeba. Ihned po příjezdu začali s čištěním, aby bylo do ranních hodin vše připraveno k otevření prodejen.

Použili vhodnou chemii, kterou nanesli na povrch podlah a nechali působit, mezi dobou působení nanesli chemii v druhé prodejně, aby měla opět čas působit. Jejich rozdělení práce bylo opravdu podivuhodné, nechtěli na nic čekat a opravdu celou noc pracovali poctivě.

Kartáčovacím strojem po působení chemie vydrhli celý povrch podlah a po té setřeli podlahu čistou vodou. Takto postupovali ve všech částech a koutech prodejen do úplného ukončení zakázky. Měli jsme radost, že jsme si objednali opravdu šikovnou firmu, která je plná profesionálních zaměstnanců.

Podlahy byly vyčištěny precizně a bez jakýchkoliv nedostatků či poškrábání, jako to bylo u předešlé firmy, která zakázku opravdu pokazila a my byli nespokojeni. Tato firma je vhodná na takové to veliké prostory a jejich práce odsýpá, aby nebrzdili provoz prodejen. Mohu doporučit všem, kteří takovou firmu hledají.


TAG


6 x komentováno u “Koho v Praze poptat na kvalitní voskování a čištění podlah?

 1. Ondřej Skalný napsal:

  Jsem rád za toto doporučení, už nějakou chvíli uvažuji nad zkontaktováním A SERVIS LIPKA k čištění podlah na našich obchodních jednotkách a také v rámci impregnace podlah.

 2. Renata Halířová napsal:

  Čistíte i koberce?

  • Romana Kupcová napsal:

   Dobrý den paní Halířová,

   ano samozřejmě čistíme i koberce.Pro bližší informace můžete kontaktovat centrálu na e-mail centrala@a-servislipka.cz.

   Děkujeme a přejeme pěkný den,
   za tým A SERVIS LIPKA s.r.o., Romana Kupcová

   • Romana Slámová napsal:

    Jakou metodou koberce čistíte? Děkuji. S.

    • Romana Kupcová napsal:

     Dobrý den,
     koberce čistíme pouze metodou strojovou, dle našich zkušeností je spolehlivější. Nezanechává na kobercích fleky a koberec není tolik mokrý jako při metodě extrakční. Je za námi spoustu spokojených zákazníků. Můžete se o našich metodách přesvědčit i vy. Další informace naleznete na stránkách http://www.a-servislipka.cz a nebo nás můžete kontaktovat e-mailem na centrala@a-servislipka.cz.

     S pozdravem a přáním pěkného dne,
     Romana Kupcová, A SERVIS LIPKA s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *