full screen background image

Potisk lepících pásek jako účinná reklama

Lepící pásky jsou součástí našeho života, neodmyslitelně k němu patří, využíváme je všude. Obyčejným lepícím páskám již odzvonilo. Moderní je propojit praktické s užitečným, tedy využít lepící pásku jako účinnou reklamu, či sdělení.

Obyčejná krabice neobyčejnou

Každá krabice vypadá přibližně stejně, má nudnou okrovou barvu, štítek, kde je uvedeno jméno dodavatele, či výrobce a adresáta. Celá je přelepena klasickou průsvitnou, nebo hnědou lepící páskou, která se liší šíří, případně je krabice zabalena do černé fólie. Nyní se ale nabízí možnost, jak zapůsobit na zákazníky. Buďte originální, řešení je jednoduché – lepící páska s Vámi libovolně zvoleným motivem. Potištěné lepící pásky jsou dobrým způsobem, jak upoutat zákazníkovu pozornost nevtíravým způsobem a přitom ho neodradit přebytečnou reklamou.

Potisk dle Vašeho přání

Potisk lepících pásek se samozřejmě dělá přímo na míru a dle přání zákazníka. Můžete si navolit libovolnou šíři lepící pásky, vámi požadovaný motiv, logo, barvy, velikost a mnoho jiného. Potisk lepících pásek můžete využít kupříkladu i u přelepení balíčku, nebo dárkové krabice. Máme výborný tip na to, jak potěšit netradiční potištěnou lepící páskou své milované. Nechte jim vyrobit lepící pásku z jejich vlastních fotografií, nebo jim pomocí sloganu sdělte, co pro vás znamenají a jak moc vám na nich záleží. Uvidíte, že je tím zaručeně mile překvapíte. Potištěné lepící pásky vám dodáme přibližně do měsíce.

pictureprovider

Vybere si každý

Na výběr máme z mnoha druhů lepících pásek dle využití od klasických balících, přes barevné (odlišovací), maskovací krepové vhodné k malování, oboustranné, bezpečnostní, podlahové, protiskluzové, zpevněné až po lepící pásky s potiskem. Ty mimo jiné patří mezi nejlevnější způsob účinné formy reklamy. Potištěné lepící pásky nemusí obsahovat jen název společnosti, nebo logo, či obrázek, ale také důležitá sdělení zákazníkům. Jestliže chcete, aby si informace, kterou potřebujete předat, všimli, využijte k tomu potištěnou lepící pásku. Účinnější a nápaditější způsob reklamy, nebo předání sdělení nenajdete.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *