full screen background image

Kráječe Berkel využijete v lahůdkářství, restauraci i v domácnosti

Vlastníte lahůdkářství, masnu, restauraci anebo zkrátka jen rádi organizujete různé domácí sešlosti pro mnoho lidí, kterým připravujete obložené mísy plné uzenin a sýrů? Pokud dbáte na estetiku, rozhodně pro přípravu využijete elektrické kráječe, díky kterým vám půjde práce lépe od ruky. Jaké jsou přednosti spotřebičů a dalších doplňků Berkel, které můžete pro přípravu různých pokrmů využívat?

 

Z čeho můžete vybírat

Pokud hledáte kvalitní kráječ do své domácnosti, na jehož životnost se budete moci spolehnout, prohlédněte si například elektrický kráječ Berkel Red Line 250, který je velikostně spíše menší a hodí se pro krájení Španělského jamónu, ale i dalších uzenin.

Pokud stojíte o skutečně designový kousek, pořiďte si do své restaurace profesionální ruční kráječ Berkel Volano B114, jehož design napodobuje původní stroj z roku 1898. Profesionální řez bude zajišťovat čepel z chromované oceli. Kráječ disponuje systémem rychlého posunu a vracení talíře na potraviny, který je kombinovaný s ručním milimetrovým knoflíkem pro dokonalé umístění produktu.

 

Výhody elektrických kráječů Berkel

Díky elektrickým i ručním kráječům Berkel dokážete krájet uzeniny, případně také sýry s dokonalou přesností. Veškeré části přístrojů, které přichází do kontaktu s potravinami, pro vyrobeny z nerezové oceli. Díky tomu je možné snáze dodržovat veškeré hygienické požadavky pro práci s potravinami jak v domácnosti, tak i v oboru gastronomie.

Elektrické kráječe Berkel představují pomocníky, na jejichž kvalitu se budete moci spolehnout. To potvrzuje také dlouhé působení značky na trhu, na kterém se pohybují již více než 100 let.

V internetovém obchodě e-delikatesy.cz kromě špičkových kráječů, nožů a dalších doplňků Berkel seženete také prvotřídní vína a nápoje typické pro Španělské země, sýry, sladkosti či šunky a salámy, které díky kráječům nařežete jeden plátek jako druhý.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *