full screen background image

Kvalitní kávovary ve firmě zvýší i pracovní morálku a nasazení zaměstnanců

Každý zaměstnanec má rád, když si v práci bude moci dát v době své pauzy kvalitní a hlavně dobrou kávu. Dobrá káva totiž může výrazným způsobem zvednout morálku zaměstnance, snižuje únavu a zaměstnanec se tak lépe může soustředit na svou práci i v pokročilém stádiu pracovní doby. Dejte svým zaměstnancům na výběr i lepší kávy, než jen rozpustnou a turka zalité vodou z rychlovarné konvice. I samotný provoz kávovarů vám může vydělat.

 

Pronajměte si kvalitní stroje na přípravu dobré kávy

Nákup kávovaru, který bude schopen vařit opravdu dobrou kávu, nejlépe v několika variantách provedení, je mnohdy i desetitisícovou investicí. Ne každý zaměstnavatel chce takové jednorázové finance investovat, i když automaty jsou schopné si na sebe vydělávat. Za kvalitní kávu si zaměstnanci zaplatí. Ideální volbou v současnosti je pronájem kávovarů do firem. I na tuto službu je na našem trhu specializovaná firma. Ta se postará nejen o pronájem kávovaru, ale také o jeho pravidelný servis, čištění, údržbu a o dodávku jednotlivých druhů káv a ostatního příslušenství. Tato firma je také specialistou na nápojové automaty. Její název je Fontana.

V současnosti je poptávka po automatech na kávové kapsle

Kávovary na kapsle se staly oblíbené velmi rychle. A to nejen v domácnostech, ale jsou ideální volbou také do firem. Kromě klasických kávovarů na zrnkovou a instantní kávu Fontana nabízí i tento druh kávovarů k pronájmu do firem. Jedná se dokonce o výrazně nejlevnější variantu. Její pronájem na měsíc stojí 290Kč a při dlouhodobém pronájmu od 25. měsíce jen 99Kč. Kávovar je navíc zařazen do bonusového programu Filip, kdy za každou zakoupenou porci kávy bude z výše nájmu odečtena 1Kč. Čím více se vypije za den kávy, tím více ušetříte na provozu kávovaru.

Detailní informace o nabídce firmy Fontana najdete na www.fontana.cz.

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *