full screen background image

Výběr misky pro psa se vyplatí podcenit. Víte, jaké máte možnosti?

Každý svědomitý majitel čtyřnohého mazlíčka chce svému psímu kamarádovi dopřát jen to nejlepší. S pečlivostí vybírají kvalitní granule, dávají si záležet při nákupu psích konzerv, čas od času svého psa odmění něčím dobrým na zub. Přijde-li ale řada na výběr vhodné misky, neví si většina z nich rady. Automaticky sáhnou po první variantě, která jim padne do oka a nepřemýšlí, zda právě tato miska je vhodná pro jejich mazlíčka. O údržbě či trvanlivosti ani nemluvě. V současné době je trh zaplaven celou řadou typů misek, mezi kterými je radost vybírat. Víte, jaké máte v této oblasti možnosti, nebo v tomto směru spíše tápete jako ryba na suchu?a_175801-16933627623cz-800x600

Vybírejte podle velikosti vašeho mazlíčka

Už malinkatá štěňata potřebují vlastní misku, do které by se měla pohodlně a bez obtíží dostat. Pro malá štěňata se vzhledem k jejich neukojitelné zvědavosti nedoporučují misky pro psy vyrobené z plastu. Jak je známo, štěně se s chutí pustí do okusování všeho, co na své honbě za zábavou potká a plastová miska není nejlepší nápad. Pejsci mají rádi, když misky stojí pevně na zemi, což jim umožňuje pohodlné krmení, aniž by misku museli honit po celém pokoji.

rogz-bowlz-bubble-nerezova-miska-indigo-bones-original-800x600

Ideální řešení pro domácnost s více psy

Máte doma několik psů, které se co každou chvíli vehementně dožadují něčeho k zakousnutí? V takovém případě nejen oni, ale i vy oceníte keramické misky pro psy. Ačkoli patří k cenově nejdražším, zároveň se řadí mezi ty nejtěžší, se kterými pejsek jen tak nepohne. Díky své váze se prakticky nehnou z místa, a možná právě proto jsou mezi majiteli psů tolik oblíbené a vyhledávané.

a_17571-15361536cz-800x600

Když miska slouží nejen ke krmení

Většina z vás má své domácí mazlíčky doma a misku jim umisťujete nejčastěji do kuchyně či obývacího pokoje. Právě z tohoto důvodu je třeba vybrat takovou misku, která díky svému vzhledu a zajímavému provedení dokonale zapadne do interiéru a stane se jeho vítanou ozdobou. Luxusní misky pro psy jsou co do svého provedení, tvaru i barvy vkusným doplňkem, který oceníte nejen vy, ale především i váš čtyřnohý mazlíček. K dostání jsou i speciálně tvarované misky, které jsou určené pro pejsky, které až příliš hltají.

K-2872-800x600

 


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *