full screen background image

Kvalitní schody a zábradlí

Dokončujete svůj projekt bytu či domu a dostali jste se k otázce řešení schodiště? Nebo ladíte váš interiér a vybíráte moderní a stylové schody odpovídající nejnovějším trendům? Potom se jednoznačně nechte inspirovat nabídkou firmy SWN Moravia, která se pyšní nejen precizním a propracovaným provedením produktů, ale i profesionálním a osobním přístupem ke svým zákazníkům. Firma se na trhu pohybuje již druhé desetiletí, staví tak na bohatých zkušenostech s výrobou i prodejem výrobků. Její produkty si můžete prohlédnout v 3D galerii na webových stránkách www.swn-schody.cz.

Firma SWN Moravia pracuje s osvědčenými materiály, které mají dlouhou životnost a stabilitu. Dřevo je dostupné z vlastních sušáren a k dispozici je 35 domácích i exotických dřevin. Schody, schodiště a zábradlí jsou výborně zpracované a jejich návrh vychází z rukou zkušených architektů a speciálního softwaru. Veškeré produkty jsou atraktivní s moderním designem.

Dřevěné nášlapy schodů můžete vybírat z různých druhů dřeva. Schodiště naleznete dřevěná, kovová nebo kombinovaná. Zábradlí se vyrábí kovová, nerezová, lanková, skleněná nebo dřevěná. Nerezové zábradlí lze použít pro různé typy schodišť. Nejčastěji ho naleznete na sedlovém nebo vřetenovém schodišti. Moderně v interiéru působí lankový typ zábradlí a zajímavý dojem zanechá i skleněné zábradlí s nerezovým nebo dřevěným madlem.

Nákupem produktů od firmy SWN Moravia vnesete do vašeho interiéru eleganci, kvalitu a moderní design. A to jsou přesně kvality, které každý zákazník u svého dodavatele hledá. Oceňte je tedy i vy.
Jeden komentář u “Kvalitní schody a zábradlí

  1. Kvalitní schody to je základ ale rozhodně bych jen u nich nekončila. Aby schodiště vydrželo co jak nejdéle v top stavu je dobré používat i rohože nebo ochranné nášlapy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *