full screen background image

Máte pocit, že se ve vašem životě všechno hroutí? Pusťte si Hvězdy nám nepřály

A věřte mi, že ať už budete řešit cokoli, bude vám to připadat jako úplná kravina potom, co tento film uvidíte (pokud tedy nemusíte řešit právě to, co postavy ve filmu, nebo něco velmi podobného). A čím hlavní postavy v tomto filmu prochází? Oba mají rakovinu. A jak říká Hazel, je jen jedna věc horší, než umírat na rakovinu. A to je mít dítě, které umírá na rakovinu. Hazel nevěří, že ji v životě potká ještě něco hezkého, když v tom se seznámí s Gusem na schůzkách pro lidi s rakovinou, na které ji donutila chodit její lékařka.

A jak se sbližují, Hazel a Gus společně prožívají své obavy vyplývající z jejich zdravotních problémů a zároveň sdílí lásku ke knihám, včetně Hazelina oblíbeného románu Císařský neduh. Mnohokrát se marně snažila spojit s autorem knihy, samotářským Peterem Van Houtenem. Když se Gusovi podaří Van Houtena zkontaktovat, spisovatel je oba nečekaně pozve do Amsterdamu. Gus je rozhodnutý vzít Hazel na cestu, aby našla odpovědi na všechny otázky, které kdy ke knize měla.

Ale odpovědi, které hledá, nepřichází od Petera Van Houtena, protože se z něj nakonec ukáže úplně někdo jiný, než koho si představovala. Přichází z velkého dobrodružství, které Hazel zažije s někým, o kom nevěřila, že ještě potká. Jedná se o opravdu výborný film, ke kterému tedy budete potřebovat krabici kapesníků, protože toto snad musí rozbrečet i sochu. Takže pokud nemáte nic v plánu, určitě doporučuju tento film.

K tomu kapesníky a ideálně láhev vína. Jen si dejte pozor, že až budete rychle sahat po kapesnících, abyste ji neshodili, protože jde víno z koberce pěkně blbě dolů. Ale pokud se stane, pomůže vám to vyřešit úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček a koberců Brno, která patří mezi odborníky na čištění koberců.

Strojové čištění podlah od „ Nano impregnace Brno“ je účinné a profesionální

Vlastní menší fitness centrum, kde se sice musí naši klienti přezouvat, ale až v šatně. A i když se ji naše uklízečka snaží udržovat, tak po pár letech už tam podlaha začala být značně zašlá a to včetně podlahy ve sprchách. Jednou jsme ji poprosila, jestli by si na to nevyhradila více času a nepokusila se to pořádně vydrhnout, ale řekla mi, že na to nemá dostatečné prostředky, že by bylo lepší si na to najmout už úklidovou firmu.

54299481 - background and texture of decorarive redwood striped  on wall, xylia xylocarpa taub wood

Tak jsem si řekla, že to vyzkouším. Projela jsem několik diskuzí na internetu a rozhodla se pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., impregnace a čištění podlah Brno, protože měla na internetu nejlepší ohlas. A jejich služby si zpětně nemůžu vynachválit jen já, ale i naši trenéři a hlavně naše paní uklízečka. Podlahy byly jako nové. Chemickými přípravky provoněli celou šatnu a sprchy a pořádně odstranili nečistoty. Celý prostor v šatně a sprchách opravdu krásně prokoukl, což jsem byla opravdu ráda, že to byla až taková změna.

Pokud tedy hledáte firmu, která by vám kvalitně umyla podlahy, tak využití služeb umývání podlah Brno od A SERVIS je určitě výbornou alternativou. Nejenom že odvádí skutečně vynikající práci, ale jejich zaměstnanci jsou navíc velmi milí a ochotní a prokazují profesionalitu ve všech směrech, na které si jenom vzpomenete. Domluva veškerých náležitostí taky proběhla bez sebemenších problémů.

Proto čištění podlah Praha od A SERVIS vřele doporučuji, protože jsem si jistá, že z jejich přístupu a výkonu práce budete určitě nadšení tak jako my. A my jim přidáním tohoto článku moc děkujeme.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *