full screen background image

Máte svůj e-shop? Základem vašeho úspěchu je spolehlivý přepravce

Moderní doba nahrává e-shopům jako nikdy dříve. Neustálé zákazy a omezení naučily lidi nakupovat online. Tento zvyk zůstane i do budoucna, protože si zákazníci zkrátka zvykli na pohodlí nákupů z domova. Základem každého majitele online obchodu je spolehlivá doprava.

 

Dostat balík k zákazníkovi je váš denní chleba

Ať už teprve se složitým podnikáním v oblasti e-shopů začínáte, či máte již rozjetý business, základem je pro vás špičková přeprava. Alfa i omega je dostat balík k zákazníkovi. Přeprava musí být rychlá, spolehlivá a musí se vám vyplatit.

Věřte nám, že jakoukoliv chybu v doručení posílané zásilky vyčtou zákazníci vám. Žádný zákazník neviní přepravce, ale viní samotného obchodníka. To si zapamatujte. Jedna špatná recenze vám může ukrást spousty potenciálních zákazníků, i když nebude špatné doručení vaše vina.

Jak ale vybrat spolehlivého přepravce? V dnešní době existuje mnoho společností a konkurence je vážně velká. Ne každý ale provádí svou práci poctivě a je vhodný ke spolupráci. Divili byste se, jak někteří velcí hráči na trhu mizerně provádí svou práci.

 

Jakou dopravu zvolit?

Naše doporučení spadá na logistické centrum Isklad. Zmíněný přepravce je schopen odeslat bezpečně vaše balíky do Čech i do zahraničí za velmi příznivé ceny. Na jeho stránkách si můžete vybrat z několika výhodných tarifů a zvolit si ten nejvhodnější pro váš e-shop.

Díky tomu nepřeplatíte za nepotřebné služby a můžete si předem dohodnout preferovaný objem zasílaných balíků. Vy se už budete poté soustředit jen na správné zabalení vaší zásilky. Jestli nevíte, jak balit bezpečně, podívejte se na tento odkaz.

Přejeme vám hodně štěstí na cestě podnikání a nezapomínejte na žádnou maličkost. Další zákazníky může přivést i takový detail, jako třeba vhození pár malých sladkostí do odesílané zásilky.


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *