full screen background image

Montované haly! Ideální stavby při zvětšení firmy

Zjišťujete, že vaše současné zázemí už je pro vaší firmu nedostačující a potřebuje vaše firma růst nejen z ekonomického hlediska, ale také z hlediska svého zázemí? Potřebujete svou firmu rozšířit o nové skladovací nebo výrobní prostory? V takovém případě máte 2 základní možnosti, buď si necháte postavit klasickou zděnou halu, nebo zvolíte možnost výstavby montované haly. A právě montované haly jsou v současnosti považovány za mnohem efektivnější řešení.

 

Výhody montovaných hal oproti zděným stavbám

Pokud budeme porovnávat klasické zděné haly a montované haly, přijdeme hned na několik zásadních rozdílů. Ten první a nejdůležitější je finanční. Z finančního hlediska je výstavba zděných hal výrazně nákladnější než výstavba hal montovaných. Jejich cena při stejné velikosti může být až poloviční. Dalším rozdílem je rychlost samotné výstavby. Zatímco u zděných staveb je nutné dodržovat některé postupy a materiály potřebují uzrát, montované haly jsou stavěny mnohem rychleji. Doba výstavby může být i třetinová. Montované haly jsou postaveny z kvalitních ocelových materiálů, takže jsou velmi odolné proti poškození a materiál je dlouhověký. Pro výstavbu montovaných hal nejsou zapotřebí žádné dodatečné investice, jako je fasáda a další a je možné je postavit bez složitých zemních prací. Všechny tyto výhody udávají montované haly, jako ideální stavbu při rozšíření firmy.

 

Široká variabilita využití hal

Montované haly nabízí velmi široké spektrum využití pro firmy z různých oblastí. Nejčastěji jsou využívány jako skladové prostory ve firmách. Montované skladovací haly mohou mít velikost přesně podle vašich potřeb. Haly ale mohou sloužit také dalším účelům v několika průmyslových oblastech. Využívány jsou jako zemědělské haly, sportovní haly, jízdárny pro koně, hangáry pro letadla, zastřešení pro zemědělskou a stavební techniku a v mnoha dalších případech. Vždy je jen zapotřebí vybrat odpovídající druh a velikost haly.

montovane-haly-danube-14

 

Jaké jsou základní druhy?

Provedení každé haly by se mělo lišit v závislosti na jejím využívání. Ne všechny typy hal jsou vhodné pro různá využití. Obloukové haly se například hodí jako jízdárny pro koně nebo sportovní haly. Haly ovšem mohou ale mít i rovnou nebo zkosenou střechu. Podle způsobu využívání se také liší samotné provedení stěn u hal a síla ocelového materiálu.

 

Vyberte si u profesionálů

Jestliže přemýšlíte o výstavbě montované haly na rozšíření vaší firmy, měli byste si nechat na výběru druhu haly dostatečně záležet. Špatný výběr y mohl ovlivnit efektivitu využívání haly. Proto je vždy lepší, když se v této oblasti obrátíte na profesionály. I na našem trhu je možné najít specialistu na montované haly. Jedním z největších je společnost POLAK CZ s.r.o. Tato firma má ve své nabídce několik druhů a velikostí montovaných hal pro různá průmyslová využití. díky dlouholetým zkušenostem v této oblasti vám také profesionálové ze společnosti vždy vyberou nejvhodnější typ haly pro vaše účely.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *