full screen background image

Mytí výloh Praha i ve výšce. Výškové práce Praha

Dobrý den, co se týče našich zkušeností s firmou A Servis Lipka, s.r.o. za sebe i prodejnu u nás v obchodním centru Palladium Praha musím říci, že jsou jen dobré. Tato firma nám myje výlohy už několik let, skoro už od otevření centra, a vždy nám ve všem vyhověla.

Obchod máme opravdu dosti velký a pán, který k nám jezdí umývat, ho myje sám minimálně hodinu z jedné strany. A není se čemu divit, máme okolo 18 skel vedle sebe o šířce přes metr a výšce kolem čtyř metrů, takže práce je to na déle. Mytí pak máme s firmou A Servis domluveno na jednou měsíčně zvenku a dvakrát za měsíc vevnitř, k tomu pak nepravidelné mytí loga, které máme nad vstupem.

Dvakrát, jsme pak využili i jejich nabídku na mytí podlah, ke kterému si dovezli dodávkou stroj na čištění a dělali to další dva pánové z jejich firmy.

Co jsem si já jako vedoucí všimla, pán k tomu používá jen základní věci, žádné těžké chemické prostředky, a hlavní pro něj je samozřejmě tyč, se kterou může dosáhnout i vysoko.

My mu pak rádi nabízíme i vodu na výměnu, protože obchod máme hned u chodníku a parkoviště, takže si asi dokážete představit, jak se snadno zašpiní. Pán si vodu u nás snad vždy jednou vymění a pokračuje. Každopádně nemáme k výsledku práce snad nikdy žádné výhrady a když už tam najdeme nějakou malou šmouhu od stěrky, ozveme se. J Přece jen i my chceme mít výsledek práce na jedničku.

Co já trochu obdivuji, je to, že mýt dokáže pán v každém ročním období. Když bylo v zimě pod nulou, vzal si i rukavice a čepici, v létě nám tu byl dokonce i při 30 stupních – to by pro každého nebylo. I co se týče placení a faktur, nemá náš obchod s firmou A Servis Lipka žádné problémy, ba naopak. Faktury máme domluveny na jednou za tři měsíce, vše je  v pořádku. Takže rozhodně mohu jen doporučit. S pozdravem Šmídová Hana

Mytí výloh Praha. Výškové práce mytí oken, čištění fasád Praha

Již řadu let se společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. zabývá realizací služby mytí oken, mytí výloh a jiných skleněných ploch. Vše pak provádí pomocí kvalitních pomůcek. Zaměstnávají tým profesionálních umývačů oken, kteří zajišťují prvotřídně a bezpečně umytá okna a výlohy. Silná znečištění a zatvrdlé zbytky se často objevují jako vedlejší efekt stavebních a rekonstrukčních činností.

02 Výlohy11

Dle požadavku klienta jsou schopni realizovat umývání oken i do druhého dne od objednání služeb, pokud to objem zakázek dovolí. Služby mytí oken a výloh nabízí v několika programech. Provádí servisní čištění a mytí výloh, čištění a mytí oken v domácnosti a rodinných domech či ve školách a úřadech, kdy servisní čištění a mytí výloh provádí v servisním cyklu 1x za 30 dní z vnější strany okna a 1x za 90 dní z exteriéru.

K běžnému umývání těžko dostupné skleněné plochy čistí za využití vysokozdvižné techniky a horolezecké a speleologické techniky. Zaměstnanci A SERVIU jsou proškoleni v oblasti bezpečnosti práce ve výškách podle § 134a odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č.65/1965 Sb, zák. práce ve znění zákona č.155/2000 Sb, o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

U obtížně dostupných skleněných ploch doporučují nanášení nanotechnologie GlasProtect, která zaručí, že až 6 let není třeba okna umývat a vysoce tak sníží náklady za umývání oken. Glasprotect na principu vytváření takzvaného lotosového efektu – ze znečištění na oknech a vody se vytvoří malé kuličky a ty jsou spolu s prachem odstraněny díky větru či samospádu.

Společnost A SERVIS se více než 20 let zabývá rozličnými úklidovými činnostmi typu – čištění markýz, denní a pravidelný úklid domu, bytu, vily, rezidence, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, strojové čištění koberců, odstranění plísní technologií LSG, strojové čištění podlah, voskování podlah průmyslovým polymerem.

 


TAG


Jeden komentář u “Mytí výloh Praha i ve výšce. Výškové práce Praha

  1. Ivana Procházková napsal:

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zdali jsou možné i úklidy podlah, či denní úklidy. Děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *