full screen background image

Na dovolenou s autopůjčovnou Fidens

Půjčovna vozů Fidens plus vám otevře dveře na nevšední výlet či dovolenou. Můžete si u ní zapůjčit obytný vůz a vyzkoušet si, jaké to je vyrazit na dovolenou s vlastní kuchyní a domovem a autem v jednom. Zároveň se nemusíte omezovat, protože díky pojištěním, je možné s auty od Fidens plus vyrazit i do zahraničí – v létě, v zimě, kdykoliv.

Žádné hledání hotelů, apartmánů či jiného ubytování. Ze dne na den se rozhodnete, že chcete někam vyjet, vyberete destinaci, zapůjčíte obytný vůz pro pět lidí a vyrážíte. Žádné složité plánování. Vozy jsou navíc vybaveny pro komfortní pobyt věcmi, které potřebujete pro každodenní potřeby.

„Měla jsem obytný vůz zapůjčený jako úplně nový. Musím pochválit komfortní vybavení a jednoduchost obsluhy. Těším se na příští dovolenou opět s obytným vozem,“ prozradila jedna ze zákaznic firmy.

Pokud plánujete vyjet s větší partou, tak si můžete zapůjčit i sedmimístné auto Seat Alhambra style. Celkově má půjčovna čtyři vozy. Dva obytné a dva sedmimístné osobní automobily, které dostanete vždy s plnou nádrží.

„Byl jsem velice překvapený s prostorností Seat Alhambra. Naše cesta na lyže do Itálie byla pro celou naší rodinu jeden velký zážitek,“ pochvaloval si další ze stovky spokojených zákazníků. Ti si pochvalují obzvláště svobodu, kterou jim obytný vůz dodává: „První dovolená v obytném voze – už nikdy nechci žádný hotel nebo penzion. Úžasná je svoboda cestování. Kdo nezkusil, neví.“

Díky „obytňákům“ nezažijete žádné převalování na tvrdé zemi ve stanu, ale v kempu se pohodlně vyspíte na posteli a máte možnost si rozdělat posezení a posnídat venku, jako kdybyste byli na zahradě vlastního domu. K tomuto zážitku vám stačí dorazit do Prahy – Šeberova a vybrat si vůz k zapůjčení nebo si jej zarezervovat přes formulář na internetových stránkách půjčovny.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *