full screen background image

Napadlo vás složit si jídelní stůl? Bude jedinečný, originální a „váš“

Spousta z nás se při vybírání nového nábytku pozastavuje nad tím, že je všude ta samá nebo velmi podobná nabídka. Pokud si přejete nábytek, který bude něčím „vybočovat“, nebo bude mít rozměry, sílu pracovní desky nebo cokoli jiné atypicky, v klasické nabídce jej s velkou pravděpodobností nenajdete. Řešením ale může být jednotlivé části koupit a sestavit si jej. Tato možnost je třeba u jídelního stolu.

 

Vyberte si samostatné kovové nohy ke stolu

Stolové nohy si můžete koupit u zavedené a spolehlivé společnosti Steelbro. Nabízí kovové stolní nohy pro jídelní i konferenční stolky, takže si můžete nechat sestavit jak stůl do kuchyně či jídelny, tak do obývacího pokoje nebo třeba vstupní haly či pracovny.

K výrobě jsou používány jen nejlepší materiály, takže jsou neotřelé robustní nohy ke stolu kovové skutečně pevné, odolné, stabilní a nic je nezmůže, vydrží mnoho let ve své původní kráse. Vybírat můžete několik druhů stolových podnoží v různých tvarech. Zvolit můžete např. stolové nohy ve tvaru písmene U, X, Y nebo lichoběžníku. Moderní je styl hairpin stolní nohy, což jsou nohy působící relativně tenkým a jemný dojmem.

Steelbro pracuje s čistým, jednoduchým stylem, design tak dokonale doplní aktuální styl ve vašem domě či bytě. Nohy můžete samozřejmě použít i k vylepšení vašeho stávajícího stolu.

 

Kovové nohy Spider

Zajímavé a neotřelé jsou kovové nohy ke stolu Spider. Jde o ručně vyráběné nohy z oceli s netradičním vzhledem, který vyhoví i těm, kteří se nespokojí s klasikou.

Nechte kovové nohy ozdobit perforovaným plechem

Naprosto úžasně vypadají kovové nohy s perforovaným plechem. Ať už půjde o jídelní stůl nebo stůl do obýváku, bude naprosto nepřehlédnutelný.

Kompletní nabídku stolových podnoží a stolních nohou najdete na steelbro.cz.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *