full screen background image

Nářadí Olfa – řeže téměř samo

Kvalitní nářadí je kromě šikovných rukou hlavní předpokladem kvalitní práce. Pokud hledáte špičkové nářadí, které vydrží a skvěle poslouží, určitě by vás mělo zajímat precizně zpracované nářadí značky OLFA.

 

Tradiční japonská výroba

OLFA je tradiční japonskou značkou špičkového nářadí. Jeho výroba trvá již více než 50 let a stále se zdokonaluje. Většina výrobků nářadí OLFA získala v průběhu let řadu prestižních ocenění za vynikající kvalitu, trvanlivost, funkčnost a bezpečnost při práci i za dlouhodobé prodejní úspěchy a to po celém světě.

Unikátní kombinace kovu a plastu

Nářadí OLFA se vyznačuje precizním zpracováním a využitím dvou základních materiálů – kov a plast. Jejich spojením bylo docíleno maximální funkčnosti a výdrže nářadí. Nářadí OLFA je určeno především pro řezání a vyřezávání. Nabídka je opravdu široká…

Vyberte si na somaty.cz

Špičkové nářadí OLFA najdete ve specializovaném internetovém obchodě somaty.cz. Čeká tu na vás široká nabídka řezačů, nožů a mnohem více. V nabídce jsou například řezače s odlamovacími čepelemi nebo s nedělenou výměnnou čepelí, kruhové řezače, prvotřídní skalpely, řezače plastů, paspartovače a nebo také kružítka. V e-shopu najdete také veškeré doplňky jako jsou například vyřezávače šablon, řezací podložky, náhradní čepele a také pilky a škrabky…Stačí si jen vybrat.

Nic není problém

Nářadí OLFA je díky vysoce ostrým čepelím určeno pro řezání materiálů s různými tvrdostmi. Můžete ho použít na papír, folie, lepenku, plsť, kůži, korek, linoleum, koberce, polystyren i PVC ale také na skelnou vlákninu, izolační materiály, sádrokarton, překližku, balzu, laťky i silnou gumu!

Nářadí OLFA hledejte na www.somaty.cz .

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *