full screen background image

Našel jsem spolehlivou firmu na mytí oken. Výškové práce, čištění fasád Brno

Firma, která je spolehlivá a nabídne vám pomocnou ruku se vstřícným přístupem kdykoliv je to třeba? Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. je pro tyto případy tou nejlepší volbou. Jsem typ člověka, který nechává veškeré úklidové práce na firmě, která se tímto zabývá. Je k tomu několik důvodů, ten první je určitě ten, že nemám tolik času, abych se věnoval úklidu.

Také nejsem vybaven tou nejlepší technikou a pomůckami, které využívají firmy. A další věcí je to, že se nechci pohybovat ve výškách. S těmito požadavky souvisí i vyzkoušení několika firem, ale problém je, že mnoho z nich oplývají nespolehlivostí a i nevhodným chováním. To jsem ale nikdy u firmy A SERVIS a jejich výškového čištění fasád Brno, nezažil, a proto ji nehodlám ani měnit.

Při prvním setkání mi nabídli velmi dobrou cenu a rychlé řešení, to bylo přesně to, co jsem hledal a v danou chvíli potřeboval. Mnoho lidí se mě ptá, v čem jsou tak skvělí a proč jsem si je vybral. Moje odpověď je vždy stejná – skvělá a dlouhodobá výdrž čistoty oken.

Důvod, proč jimi umytá okna vydrží tak dlouho je díky tomu, že používají suchou metodu leštění. Suchá metoda leštění probíhá tímto způsobem: Nejdříve umyjí okna čistým rozmývákem s čistou vodou, v které mají zamíchaný nějaký saponát, umytou špínu se zbytkem vody a saponátu setřou dokonale stěrkou a ve finálním kole vše vyleští suchou plenou bez leštidel. Díky tomu špína nemá šanci se jednoduše na oknech usazovat, a tak okna vydrží velmi dlouho čistá. Dokonalá práce a já bych tuto firmu již neměnil.

Chemické čištění koberců, voskování, impregnace. Linolea, marmolea, betonové stěrky, průmyslové, lité, epoxidové, vynilové, plovoucí podlahy a dlažby Brno

Dlouhou řadu let provádí společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. čištění koberců a podlah, kterou v dnešní době provádí kvalitní strojovou metodou. Profesionálně dokáží generálně vyčistit koberce jakýchkoliv rozměrů. Jejich preciznost spočívá v použití strojové metody čištění koberců, kdy použijí chemii BOSCH RTS, která má za úkol koberec vydezinfikovat a navázat na sebe nečistoty, které jsou po několika minutách působení chemie vykartáčovány kotoučovým strojem GHIBLI.

02 Koberce54

Kotoučový stroj dokáže odstranit také zatvrdlé nečistoty, které je třeba důkladněji kartáčovat, aby povolily. Při takovém důkladnějším kartáčování není třeba obav z poškození vláken koberce, náš kotoučový stroj je osazen 12 cm dlouhými štětinkami, které jsou velmi měkké a chovají se při drhnutí koberce velmi šetrně, díky tomu není koberec poškozen a ani není poznat místo, které bylo důkladněji kartáčováno.

Aby kvalitně odstranili nečistoty a přebytečnou vlhkost, tak používají vysoce výkonný třímotorový vysavač AS59. I po použití vysavače je třeba, aby na koberec nebyly ihned zanášeny nečistoty a důkladně doschnul, k tomu je třeba několik hodin odpočinku koberce po generálním čištění.

Při čištění podlah postupují tak, že vyberou zásaditou chemii, dle druhu podlahy, která rozpustí dokonale nečistoty ukrývající se ve struktuře a spárách podlahy. Následně kartáčujeme kotoučovým strojem působící chemii – používají dva druhy kartáčů: tzv. držák padů a silonový kartáč.

Kotoučový stroj také působí na podlahu svojí váhou 40 kilogramů, a tak se dostane kvalitně do struktury a spár podlahy. Chemii zneutralizují pouze čistou vodou a bez použití saponátů. Je vhodné nechávat podlahu zavoskovat, zvláště pokud je nová. Vosk, neboli průmyslový polymer, po dobu jednoho roku chrání podlahu před hlubším znečištěním, poškrábáním a jiným znehodnocením.

Proti plísňové nátěry fasád a antigraffiti ochrana Brno

Odstranění graffiti realizuje naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. na mnoha místech v České republice, Slovenské republice, Německu a Rakousku. Realizují také aplikaci antigraffiti ochrany s následným velmi kvalitním servisem odstranění graffiti, který zaručuje po celou dobu životnosti antigraffiti ochrany, která je 4 – 6 let.

Antigraffiti ochrana zaručí 100% úspěšnost odstranění graffiti z vaší fasády, které vytvořili pouliční umělci. Naopak odstranění graffiti z ploch, které nejsou ošetřeny antigraffiti ochranou, je realizováno s 60 – 90% úspěšností, což není uspokojivý výsledek. V takových případech postupují tak, že odstraní graffiti z fasády jak je to nejvíc možné a následně fasádu buď zamalují nebo zajistí opravu.

Oprava fasády je finančně náročná, proto je třeba zhodnotit, jak moc jsou rizikové zóny, v kterých se váš objekt nachází. Rizikové zóny jsou hlavně v blízkosti klubů, hospod, sportovišť, parků a temných uličkách či zastávkách MHD, kde mají writteři čas na tvoření svých uměleckých děl, která ale poškozují majetek jiných. Zvláště na těchto místech doporučují neprodleně aplikovat antigraffiti ochranu v podobě nástřiku či nátěru.

Antigraffiti nátěrem dokonale ochrání fasádu před poškozením, které by mohlo mít za následek to, že bude třeba vynaložit vysoké finanční náklady na opravu. Odstranění graffiti realizují za pomoci vysoce účinných chemických odstraňovačů, kterých je několik druhů.

Aplikace antigraffiti ochrany je na ceně od 120,-/m2. Vyhněte se poškození vaší fasády a udržujte ji stále čistou a bez poškození, s aplikací antigraffiti nátěru vám zaručuje následný a velmi levný servis odstranění graffiti. Firma vám také zrealizuje čištění, odstranění, likvidaci, sanaci  plísní. Fasády, které jsou zasaženy mikrobiotickým napadením od plísní, mechů a řas, čistí a dezinfikuje, následně vám aplikuje proti plísňový nátěr LSG Brno.

 
3 x komentováno u “Našel jsem spolehlivou firmu na mytí oken. Výškové práce, čištění fasád Brno

 1. Drahovský napsal:

  Máme posprejované sloupky od branky, kolik by stálo vyčištění?

  Drahovský

 2. Alžběta Moudrá napsal:

  Působíte i v Praze? Potřebovali bychom vyčistit více koberců.

 3. Ivo Král napsal:

  Nechali jsme si vyčistit celou budovu a byli jsme naprosto spokojení.
  Moc děkuji firmě A Servis Lipka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *