full screen background image

Nejen kvalitní čištění, ale taky organizace práce. Tepování koberců ve firmách v úřadech a institucích v Brně

Před měsícem jsme poprvé využili firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., která nabízí čištění koberců kotoučovým strojem Brno a byli jsme s jejich prací nadmíru spokojeni. Zmiňovanou firmu nám doporučili naši dobří známí, a to je již první stupeň k úspěchu.

V minulých letech nám koberce čistila jiná firma, která prováděla čištění extrakční metodou a bohužel koberce nebyly nikdy tak dobře a precizně vyčištěny, jako od pracovníků firmy A SERVISU. Po čištění extrakční metodou zůstávaly na kobercích fleky a jejich celkový dojem působil zašle a staře. Troufám si říct, že bych jej vyčistila lépe s čističem zakoupeným v drogerii.

Nad metodou, kterou používá firma A SERVIS, jsme byli v úžasu. Je velmi efektivní a koberce jsou po jejich údržbě krásně nadýchané, nemají žádné fleky a jejich barvy se znovu prozáří. Nevěřila bych, kdybych sama toho nebyla svědkem a někdo mě to pouze líčil, byť v barvách. Po strojovém čištění koberců kotoučovým strojem jsou koberce zase jako nové!

Tým zaměstnanců A SERVISU navíc pracoval velmi svižně a přitom pečlivě. Všechny stoly, židle a křesla vždy odsunuly, aby koberce vyčistili i na těchto místech. To se nám s předešlou firmou nestalo a přitom by se dalo říci, že je to snad i samozřejmé. Jak jsme se přesvědčily, pro některé firmy to samozřejmé není.

Koberce čistili jen na místech, kde nebyl nábytek a pak když jsme přesunuli například stoly, tak jsme měli na kobercích všude mapy. Byla to nekvalitně odvedená práce. Toto ale určitě není případ firmy A SERVIS. Jejich zaměstnanci si sami práci perfektně organizují a nijak nás nerušili při práci v kancelářích. Dodržovali časové termíny a přesně vždy přišli do domluvených kanceláří koberce vyčistit.

S předešlou firmou to byl samý chaos a museli jsme buď na ně čekat, kdy přijdou a nebo do kanceláří vtrhli, když jsme měli zrovna nějaké jednání se zákazníky. Prostě podle nás všechno špatně. Ale vzhledem k tomu, že jsme neměli žádné reference na danou firmu, tak jen tápete a doufáte jen v to lepší. Tým firmy A SERVIS LIPKA musím opravdu pochválit a určitě je využijeme i v příštím roce. Jsou pracovití, spolehliví a po jejich odvedené práci máme koberce precizně vyčištěné.

Čištění, impregnace fasád. Mytí oken. Výškové práce Brno

A SERVIS LIPKA, s.r.o. vám již mnoho let nabízí kvalitní služby z oblasti mytí oken bytů, domácností, soukromých domů, vil, rodinných domů Brno, které zajišťujeme v největší míře pro soukromé osoby, pro firmy, pro instituce a úřady, pro nemocnice a zdravotnická zařízení Brno.

02 Okna 55

Další sektor, kde vykonávají velký objem prací mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch, jsou školy Brno, obchody a provozovny v Brně, na hlavních obchodních tepnách – obchody a provozovny Brno a dále nájemci – koncesionáři – obchody a provozovny v obchodních centrech Brno, restaurace Brno.

Zákazníci z oblasti obchodních center nejvíce využívají servisní čištění oken, které mají nastaveno v servisních cyklech 1x za 30 dní z venkovní strany a 1x za 90 dní z vnitřní strany. A SERVIS svým zákazníkům může zajistit i jednorázové či nárazové mytí oken v bytech, domácnostech, soukromých a rodinných domech, novostaveb a vil v Brně.

Díky jejich vysoce kvalifikovaným pracovníkům Vám také zajistí a provedou mytí oken a kompletní úklid po rekonstrukcích a malířích. Při mytí oken je důležité zajistit, aby byly vyčištěny také oblasti okolo okna – rámy, parapety a odstraněny pavučiny a jiné nečistoty.

Také odstraní zatvrdlé nečistoty, které byly způsobeny například stavebními úpravami – tmely, silikony, ale také to můžou být zbytky bannerů, které na výloze zanechala předešlá firma nebo akční letáky, které již nejsou třeba a nelegální výlep, který způsobili lepiči plakátů, aj.

Po důkladném vyčištění oken rozmývákem, nechají vše důkladně proschnout a vyleští pouze bavlněnou textilií bez použití leštidel. Leštidla jsou zbytečná a zbytečně nákladná, protože na sebe navazují nečistoty, které způsobí to, že na oknech jdou po čase vidět tahy od leštění po našich pracovnících.

Díky leštícímu programu 100% bavlněnou plenou zůstanou vaše okna dlouho lesklá bez známky prachu a jakýchkoliv sazí. Pro práci ve výškách využívají speleologickou a horolezeckou techniku, ale nejčastěji hydraulické rameno a vysokozdvižnou plošinu.

Odstraňování graffiti Brno, antigraffiti ochrany, nátěry fasád

Graffiti v Brně odstraňuje firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. chemicky nebo abrazivní metodou pískováním. Odstraňování graffiti z ploch neošetřených antigraffitovou ochranou je poměrně obtížné. Úspěšnost odstranění se pohybuje mezi 60-90%. Některé graffitové spreje jsou velice odolné, vpijí se do fasády a po jejich odstranění zůstávají viditelné stíny a obrysy.

03 Graffiti 55

V tomto případě vyberou pracovníci firmy vhodnou fasádní barvu a zbytky graffiti přetřou. Možná si pomyslíte, že v tomto případě je samotné odstraňování zbytečné a pomalovaná fasáda lze rovnou natřít.

Opak je ale pravdou, protože vodou ředitelná fasádní barva nemá tak dobré krycí vlastnosti, aby dokonale přetřela syntetické grafitové spreje, proto je nutné vždy graffiti zeslabit co nejvíce. U fasád a strukturovaných omítek je potřeba počítat s tím, že při odstraňování graffiti může být odstraněna i původní barva omítky, i z tohoto důvodu fasádu přetíráme.

Nejlepší prevencí před vandalismem je ošetření fasády antigraffitovou ochranou, jediné materiály které nelze ošetřit AGO jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. V případě, že máte fasádu ošetřenou AGO, daří se odstranit graffiti na 100%, nástřik AGO velice doporučujeme na marmolit, který je v dnešní době velice používaný na sokly domů.

Na strukturované a pórovité povrchy nanášíme několik vrstev AGO. Naše firma A SERVIS jako jediná v ČR garantuje funkčnost ochrany za bezkonkurenční cenu. Máme za sebou řadu realizací a řadu spokojených klientů. Jsme na trhu už 20 let a naše bohaté zkušenosti mluví za vše.

 
3 x komentováno u “Nejen kvalitní čištění, ale taky organizace práce. Tepování koberců ve firmách v úřadech a institucích v Brně

 1. Šesták napsal:

  Funguje antigraffit i na skle?

  Děkuji za odpověď Šesták

 2. Alžběta Moudrá napsal:

  Konečně máme opět čistou fasádu.
  Díky A Servis Lipka!

 3. Marek Musil napsal:

  Nám zase čistili koberce a taky to byla skvěle odvedená práce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *