full screen background image

Seznamte se s pneumatikami Vredestein. Kvalitou i cenou často předčí i prémiové značky.

O tom, že vysoká cena a známá značka nemusí být vždy nositelem nejvyšší kvality, jste se zajisté přesvědčili už mnohokrát. Ani v oblasti automobilových pneu tomu není jinak. Nizozemská značka Vredestein totiž strčí do kapsy i mnohem známější výrobce pneumatik a jak se zdá, ve svých úspěších zdaleka ještě není na vrcholu.

Spolehlivé a odolné pneumatiky s velmi kvalitními jízdními vlastnostmi – přesně takové renomé si značka Vredestein vydobyla v západní Evropě a Severní Americe. Pneumatiky Vredestein jsou vyráběny v Holandsku pod hlavičkou společnosti Apollo Tyres, která do té doby vlastnila výrobní závody pouze v JAR a Indii. Gumy Vredestein jí umožnily proniknout i na evropský trh. Apollo Tyres má pověst společnosti, která si zakládá na vysoké kvalitě všech svých produktů a neváhá do výzkumu nových produktů a technologií investovat nemalé částky. Spolupracuje také se známým italským návrhářem Giorgettem Giugiarem a v současnosti se snaží proniknout mezi gumárenskou elitu Evropy.

 

Vredestein porazil i světové špičky!

O úspěchu značky Vredestein hovoří i celá řada úspěšných nezávislých testů. Například v testu německého autoklubu ADAC se letní pneumatika Vredestein Sportrac 5 umístila na prvním místě a to před takovými dezény, jakými byly Continental ContiPremiumContact 5, Goodyear EfficientGrip Performance nebo Michelin Energy Saver+. Nejvíce bodů do žebříčku jí přineslo testování na mokrém povrchu, na kterém obstála nejlépe ze všech zúčastněných.

Velmi dobře dopadla také při zkoušce opotřebení, hluku nebo spotřeby vozidla (pro úplnost dodejme, že test byl věnován oblíbenému rozměru pneumatik 185/65 R15 a rychlostnímu indexu H). Když uvážíme výhodnou cenu, za kterou je pneumatika Vredestein Sportrac 5 k dostání, jde o perfektní volbu pro všechny, kterým záleží na bezpečnosti jejich jízdy i na peněžence. Pneumatiky Vredestein seženete jak ve variantě pro osobní auta, tak i jako užitkové a v provedení SUV. Vybere si tedy opravdu každý.

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *