full screen background image

Spolehlivá firma, která provede precizní mytí oken a čištění fasád. Výškové práce Brno

Když jsem si před pár lety otevíral svoji vlastní prodejnu, netušil jsem, kolik práce mě čeká. Jasně, z předchozích zkušeností a zaměstnání jsem byl zvyklý na to, že bez práce nejsou koláče a v podnikání to platí dvojnásob. Jen stěží bych si však tenkrát dokázal představit, že to není jen o mé vlastní práci či o práci mých podřízených a zboží, které prodáváme.

Naši zákazníci si všimnou každého detailu, proto i věci, které neděláme my přímo, ale mají vliv na naší celkovou image, musí být perfektní. A mojí prací je na to dohlédnout. Největší problém nám popravdě dělalo vzezření prodejny, konkrétně především velké výlohy se ukázaly být dosti stěžejními. Musí být naprosto čisté a lesklé, abychom nepřicházeli o zákazníky. Musí být skrz ně vidět bez zkreslení způsobeným zaschlými nečistotami a prachem. Hledal jsem proto někoho, kdo by zvládl provést mytí oken v perfektní kvalitě.

Po zdlouhavém pátrání a vyzkoušení několika různých společností, na které moc velké spolehnutí nebylo, jsem konečně díky doporučení vlastní tchýně narazil na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. No a její pracovníci ukončili mé hledání. Čistící práce včetně mytí oken jsou v jejich provedení prostě bezchybné. Díky nim nemáme nouzi o zákazníky, někteří z nich se nás dokonce i vyptávali na to, kdo nám výlohy myje. Naše výlohy se neustále lesknou a vypadají stále jako nové.

Na moc spolehlivých dodavatelů služeb jsem během své kariéry nenarazil, ale pokud bych mohl některého doporučit, byla by to právě firma A SERVIS. Kromě vynikajících profesionálních výsledků jsou její pracovníci také neskutečně sympatičtí a vstřícní. Vždy se dokáží přizpůsobit našim potřebám, a proto na ně nedám dopustit!

Mytí a čištění billboardů, reklam, reklamních plachet, log, cedulí, poutačů, solárních panelů. Výškové práce Praha a Brno

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. provozuje odborné čištění reklam a cedulí ve výškách, na které jsou její pracovníci proškoleni dle nařízení o provedení práce ve výškách a o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

Aby pracovníci A SERVISU dosáhli kvalitního výsledku čištění reklam a cedulí, tak jsou vybaveni vysokozdvižnou technikou a hydraulickým ramenem. Tuto techniku volí nejčastěji, ovšem je nutné, aby budova, na které se reklama nachází, byla pro příjezd této techniky přístupná volně přístupná. V případě, že to není možné, tak využijí techniku slaňování za pomoci horolezecké a speleologické techniky. Díky této technice jsou schopni zajistit si bezproblémový přístup k různým reklamám a firemním poutačům.

02 Výška_práce_čištění

Nečistoty, které se nacházejí na reklamních plochách, odstraňují pracovníci A SERVISU kvalitními pomůckami a saponáty, které šetrně odstraní nečistoty a nepoškodí folie na cedulích. Zaměstnanci jsou důkladně proškoleni v oblasti bezpečnosti práce v takových místech a není třeba se obávat, že by ohrozili svoje nebo zdraví osob, které se vyskytují u čištěné provozovny.

Firma A SERVIS má více než dvacetiletou tradici a disponuje širokou nabídkou kvalitních úklidových služeb. Například: čištění markýz, mytí oken a výloh, impregnace GlasProtect hydrofobní nanotechnologie, denní a pravidelný úklid domu, bytu, vily, rezidence, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, strojové čištění koberců, odstraňování graffiti a nanesení antigraffiti ochrany, strojové čištění a voskování podlah, odstranění plísní technologií LSG.

 
Jeden komentář u “Spolehlivá firma, která provede precizní mytí oken a čištění fasád. Výškové práce Brno

  1. Naďa Nová napsal:

    Jak se tyto služby fakturují/platí? Děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *