full screen background image

Odstranění a čištění plísně ze zdí. Protiplísňový nátěr LSG Praha

Před delší dobou jsem se nastěhovala ke své babičce, kde jsem si začala předělávat druhé křídlo statku podle svých představ. Veškerá rekonstrukce probíhala hladce, a když jsem se mohla konečně nastěhovat do nově opravených prostor, tak jsem byla velmi ráda. Velkým problémem bylo ale to, že se po čase začaly objevovat na stěnách domu plísně. Dům byl provlhlý. Nevěděla jsem jakým způsobem tuto situaci řešit.

Vyhledala jsem si tedy profesionální firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která takové odstranění plísní zajišťuje. Doufala jsem, že se jejím pracovníkům povede odstranit plíseň, protože jsem nechtěla mít ošklivé zdi, ale hlavně zdravotní problémy. Docela mě to vzalo. Přestavba domu mě totiž stála spoustu peněz a sotva se nastěhuji, tak se mi na zdech objeví plíseň.

Z firmy A SERVIS přijeli dva profesionálové, kteří se ke mě chovali velmi mile a neměli problém mluvit se mnou o tom, jak jejich technologie LSG funguje. Vše mi představili a vysvětlili mi, jakým způsobem probíhá odstranění plísní. Nejedná se pouze o dezinfekci, ale i o nátěr, kterým zakonzervují celou zeď. Nejdříve ale zajistili odstranění plísní pomoci dezinfekce a zeď znovu přemalovali, aby na ní nezůstaly ošklivé mapy. Poté použili nátěr, který nazývají LSG a zatřeli s ním postižené místo. Slíbili mi 6 letou ochranu mého bydlení a zdraví.

Zatím se plísně vůbec nevyskytují a to uběhlo od aplikace nátěru několik měsíců. Je evidentní, že jejich technologie funguje. S firmou jsem byla velmi spokojena, protože bylo dodrženo vše, co jsme si sjednali – termín, cena a kvalitní provedení. Jak říkám, chovali se fakt skvěle a měla jsem dobrý pocit z celé spolupráce. Doporučuji všem, kteří bojují s plísněmi a neví si rady s jejich odstraněním. Vím, že jsem si zvolila správnou firmu a firmu A SERVIS by měl vyzkoušet každý, kdo má problémy s vlhkostí a plísněmi u sebe doma.

Mytí oken a trik suchého leštění. Výškové práce Praha

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. není na trhu úklidových služeb žádným nováčkem. Precizně umyje vaše skleněné plochy v jakémkoliv rozsahu a výšce. Mytí oken a výloh pravidelně realizuje pro mnoho významných klientů. Ti mají okna v domácnostech, kancelářích, institucích, restauracích, úřadech, ve školách, v nemocnicích, aj.

Mytí oken a výloh je realizováno jako jednorázové mytí nebo v opakujících se intervalech, a to 1x za 30 dní z vnější strany a 1x za 90 dní z vnitřní strany oken. Tato firma má tým odborných pracovníků, kteří jsou bezúhonní a zodpovědní. A SERVIS za své zaměstnance ručí, jelikož je posílá nejen do vašeho soukromí, ale i do firem, kde je třeba dodržovat diskrétnost.

Při mytí oken nejsou ze zásady používány leštící přípravky. Okna jsou leštěna pouze na sucho. Jen tak lze zaručit to, že zůstanou déle čistá, neboť je pracovníci A SERVISU leští pouze suchou bavlněnou plenou. Metoda suchého leštění prováděná 100 % bavlněnou plenou zajistí dlouhotrvající lesk a čistotu vašich oken. To leštidla v žádném případě zaručit nemohou. Velice rychle na sebe totiž navazují nečistoty a prach.

02 Okno_leštění_čisté_hadřík

Před realizací zakázky mytí oken jsou odstraněny nečistoty z rámů oken, omyty parapety, odstraněny jsou také zatvrdlé nečistoty a pavučiny. Poté se přejde na mytí skleněné plochy. Sklo je čištěno za použití čistého rozmýváku se saponátem.

K provádění práce ve výškách disponuje firma A SERVIS hydraulickým ramenem, vysokozdvižným vozíkem a horolezeckou nebo speleologickou technikou. Všichni pracovníci firmy jsou náležitě proškoleni dle nařízení vlády o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

Firma A SERVIS provádí i jiné úklidové služby na celém území ČR například – denní a pravidelný úklid domu, bytu, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, strojové čištění koberců, odstraňování graffiti a nanesení antigraffiti ochrany, čištění podlah strojovou metodou a voskování podlah průmyslovým polymerem, odstranění plísní technologií LSG.

 


TAG


Jeden komentář u “Odstranění a čištění plísně ze zdí. Protiplísňový nátěr LSG Praha

  1. Naďa Nová napsal:

    Mám silně znečištěnou výlohu v centru města, jak často by se tato výloha měla umývat, aby zůstala krásná a čistá?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *