full screen background image

Nechcete doma nebo ve firmě běhat s kýblem a hadrem? Nemusíte!

Hygiena je půl zdraví. V době stále probíhající koronavirové pandemie toto pořekadlo platí dvojnásob. Stále nám je kladeno na srdce, že musíme dbát na hygienu rukou. Jak to ale je s hygienou domácnosti a pracovišť? I ty by přece měli být hygienicky čisté, nebo ne?

Uklízet se musí, jak vám jistě potvrdí každá hospodyňka. Co ale dělat, když se na pravidelný úklid nedostává času? On je přeci jen časově náročný. A ne zrovna zábavný. O pracovních dnech je uklízení pro mnohé z nás téměř vyloučené, pokud tedy nejste ochotni smýčit v nočních hodinách. A uklízení o víkendu? Nechcete si raději přispat a věnovat se příjemnějším činnostem? Že byste rádi, ale někdo to přeci uklidit musí? Nemusí? Jednoduše úklid svěřte profesionálům!

 

Obraťte se na specialisty

Kompletní úklidové služby najdete například v portfoliu společnosti Lepší úklid, s.r.o. Profesionální uklízeči a uklízečky vám firemní prostory, nýbrž i interiér vaší domácnosti uklidí opravdu precizně. Jak by také ne! S úklidem totiž mají své dlouholeté zkušenosti. Uklízejí pečlivě a profesionálně. Už třináctým rokem!

 

Úklid nonstop

A k službám vám jsou prakticky nonstop. V kteroukoliv denní i noční hodinu stejně jako v kterýkoliv den v týdnu. Vyškolení pracovníci uklidí společné prostory i veřejné budovy. Umyjí okna, provedou úklid generální a odvezou odpad. A před tím jej samozřejmě vytřídí. Obrátit se na ně však můžete i s úklidem zahrady či odklizením sněhu. A uklízet vám dokonce mohou pravidelně. V tom případě úklid jako takový můžete zcela vypustit ze svého režimu.

 

Využijte čas smysluplněji!

Vše samozřejmě za použití sofistikované čistící techniky, moderních technologií a šetrných čistících prostředků včetně těch ekologických. A je jedno, zda jste firma či soukromá osoba. Ve firmě Lepší úklid zkrátka uklízí všem! Tak toho využijte a neběhejte po baráku, a to se vracíme k titulku tohoto článku, s koštětem a hadrem. Určitě víte, jak čas využít smysluplněji.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *