full screen background image

Několik rad od profesionálů pro vaše podnikání

Říká se, že zadarmo ani kuře nehrabe. Možná i proto jsou čeští úspěšní podnikatelé tak skoupí na svoje know-how, které by těm ostatním mohlo významně pomoci. My jsme ale některá jejich tajemství odhalili. Podívali jsme se do jejich kanceláří i skladovacích prostor a vše, co jsme zjistili, vám hned zatepla exkluzivně přinášíme.

 

Podnikatel musí umět odpočívat…

Rozděl a panuj – tak by se dalo popsat motto těch nejúspěšnějších z nás. Chytrý podnikatel totiž velmi brzy pochopí, že není jeho úkolem obsáhnout veškerou platnou legislativu a nařízení, aby jeho podnikání bylo vždy v souladu se zákonem. Raději to nechá na odbornících, kteří se za svou práci dokáží zaručit.

Vytvoření sro i založení organizační složky v Čechách proto svěří specializované firmě, která vše vyřídí k jeho spokojenosti a to již za 10-20 dnů. Ušetří tím svoje nervy i čas, který by jinak strávil nepříjemným a zdlouhavým obíháním příslušných úřadů. A jak se říká, čas jsou peníze.

 

Podnikatel musí umět šetřit…

… ale na těch správných místech. A virtuální kancelář může být přesně taková. Proč si platit pronájem prostor, které de-facto nepotřebujete, protože nejraději pracujete z domova? Virtuální kancelář vám navíc zajistí i příjem nezbytné pošty. Vyškolení pracovníci vám budou posílat pravidelné reporty skrze e-mail, telefon nebo SMS zprávy.

 

Podnikatel musí vědět, jak zefektivnit chod svého skladu…

Žádné skladovací prostory nejsou nafukovací, proto je důležité prostor uvnitř využít efektivně a praktický. I taková drobnost, jako je boční posuv na VZV, umožní vašim zaměstnancům pohodlnější, rychlejší a přesnější manipulaci s vysokozdvižným vozíkem. Ušetříte tak za najímání dalších lidí i rozšiřování skladu, které s největší pravděpodobností shledáte jako zbytečné.

Náš tip: stáhněte si chytrou aplikaci od Cemat.cz a okamžitě zjistěte, jaký typ přídavného zařízení je vhodný právě pro váš vysokozdvižný vozík.

 
Jeden komentář u “Několik rad od profesionálů pro vaše podnikání

  1. kočkopes napsal:

    Ještě je dobré vědět kde a jak se propagovat, my si třeba nechali na akci města potisknout nějaké reklamní předměty tady https://eshop.reda.cz/ a rozdávali jsme je. Důležité je aby ty předměty dávaly smysl a pak neutratíte zbytečně peníze ani nebudete za blbce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *