full screen background image

Není třeba brečet nad rozlitou čokoládou. Strojové čištění koberců Praha 1 to vyřeší

Chtěla jsem po práci svému manželovi udělat radost dobrým jídlem, a tak jsem, krom jiného, chystala také čokoládové fondue. Vše bylo perfektně připraveno, ale… Po cestě na jídelní stůl mé neposedné fondue skončilo na koberci. Samozřejmě, že to nebyla moje chyba. A takto celá má potěcha pro manžela skončila. Čokolády na zemi bylo hodně a já v šoku vůbec nevěděla, co mám dělat dřív. Tak jsem pro jistotu nedělala nic. Chvíli jsem jen tak stála a říkala si, jestli by to takových fleků na koberci nechtělo víc, aby to vypadalo přirozeně, že se vlastně vůbec nic neděje. Nakonec jsem se ale vzpamatovala a místo zaříkávání pohledem jsem se pokoušela skvrnu odstranit. Nešlo to vůbec snadno. Možná kdyby byl koberec alespoň tmavý. Ale to nebyl.

Ještě že dorazil manžel. Ten měl totiž lepší nápad než nadělat po pokoji takových skvrn víc. A tak se u nás pár dnů poté objevila úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., strojové čištění koberců Praha, odborníci na strojové čištění koberců. Generální čištění koberce jsme neprováděli už dlouho. Vlastně nikdy. Takže jsme si nechali koberec při té příležitosti vyčistit celý a doufali, že nebudeme zklamaní. Zklamaní jsme byli, ale jen z toho, že nemáme víc koberců k čištění. Na odvedenou práci firmy A SERVIS jsme se nemohli vynadívat. Prý ale čistí i podlahy, takže si ji jistě brzy objednáme i na ty.

Z mého nadšení tedy už můžete vyčíst, že obří skvrna od čokolády se firmě odstranit podařila. Opravdu precizně. Skvělý výkon, řekla bych.

Na službu mytí oken od Výškových prací Praha se ráda znovu obrátím

S malými dětmi je vždycky více práce, hlavně co se úklidu týče, zná to každá matka. Tam se něco vylije, tam zase něco zašpiní. Mně osobně nejvíce vadí upatlaná okna. Děti na ně pořád sahají a kreslí si prsty a mě už jejich neustálé čištění nebavilo. Vlastně se mi ani nikdy nedařilo okna pořádně vyleštit, a to jsem zkoušela všechno možné. Nakonec jsme se s manželem rozhodli, že si je necháme umýt od úklidové firmy, protože já už jsem prostě neměla sílu.

17462993 - women cleaning a window 2

Rozhodli jsme se pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, výškové práce, čištění fasád Praha, mytí oken. Zavolali jsme jim, slečna na centrále byla moc milá a hned nám nabídla termín. Řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět. A práce pracovníků této firmy byla stejná, jako jejich smysl pro organizaci. Okna vyčistili perfektně a lesknou se jako zrcadlo. Pak na skla ještě dali impregnaci, aby se tolik nešpinila a snadněji se udržovala. Byli jsme velmi spokojení i s chováním zaměstnancům. Všechno jim to zabralo minimální čas. Mně by tato činnost trvala celý den. Byli velice milí a profesionální, o žádné nevrlé lidi vůbec nešlo.

Tímto můžu službu mytí oken Praha jedině doporučit, protože pracovníci A SERVISU odvedli opravdu vynikající práci a i za přijatelnou cenu. Super je, že nabízí i řadu dalších služeb, takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu nebo třeba odstranit plíseň, jsou vám k dispozici. Všechno je více rozepsané na internetových stránkách firmy A SERVIS. My je určitě využijeme na čištění koberců, protože ty po řádění našich dětí také potřebují trochu oživit. Vlastně hodně.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *