full screen background image

Ničí vandalové Váš majetek graffiti? Odstraňování, likvidace plísně Brno

Svou garáž sice nemám přímo blízko u domu, ale i tak mi nebylo příjemné, když se na její fasádě zničehonic objevilo graffiti. Ještě horší je, že takto nemám šanci ani pachatele zahlédnout, navíc jsem si sprejerského výtvoru všiml také pozdě, když už stačily barvy pořádně uschnout. Neměl jsem ponětí, jak se k odstraňování postavit. Dokážu si poradit sám, měl bych zavolat odborníky?

Nakonec jsem přišel na to, že sám to nezvládnu. Nejlepší tedy bude, když si nechám pomoct od odborníků. Ještě jsem ale netušil, kdo to bude, protože nikdy dříve jsem se touto problematikou nemusel zabývat. Nebylo však nic těžkého někoho si na tuto práci najít. Tedy ne jen tak někoho.

Myslím, že jsem nakonec našel i jednu z nejkvalitnějších firem v oboru. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., plísně, graffiti Brno, odstraňování, likvidace, mi opravdu pomohla. Měl jsem totiž obavy, že graffiti z mé garáže už vyčistit nepůjde. Naštěstí jsem se ale mýlil. Pracovníci firmy A SERVIS si poradili výborně. Po dobu čištění jsem s nimi sice nebyl, ale stačil mi pohled na výsledek jejich práce. Vůbec bych nepoznal, kde graffiti předtím bylo. Stopy zahladili opravdu důkladně.

Firma mi také nabídla na mou fasádu antigraffiti ochranu. Tu jsem ale zatím odmítl, přece jen to není malý výdaj a graffiti se na mé garáži objevilo poprvé. Zatím proto doufám, že se to nebude opakovat.

Vím, že i někteří mí přátelé měli nebo mají problémy s takovýmito vandaly, kteří jim ničí majetek svým graffiti. Proto jim firmu A SERVIS LIPKA určitě doporučím.

Kvalitní služby a koberce bez alergenů. Čištění, dezinfekce Brno

Můžu Vám dosvědčit, že lepší pocit, než mít čisté koberce neexistuje. Dobře, možná trochu přeháním, ale rozhodně to stojí za to. Opravdová čistota koberců ale není jen tak. Myslíte, že vysáváním jí docílíte? Omyl. Ani netušíte, kolik se ve Vašem koberci může skrývat roztočů, bakterií a také prachu. Navíc si také nemusíte nechat líbit, když Váš koberec začne ztrácet barvu a jeho vlákna už nejsou tak hebká.

15354683 - a beige carpet texture, close-up

Tohle všechno vím díky jedné úklidové firmě, se kterou jsme měla náhodou tu zkušenost.

Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců, dezinfekce Brno, mi ukázala, jak se lze o koberce správně starat. Pro jejich dokonalou čistotu je totiž nutné je pravidelně, alespoň tedy jednou za rok, přenechávat odborníkům.

Pro takové čištění je nejlepší strojová metoda, která je velmi účinná a po dokončení nezanechává koberce promočené, takže po pár hodinách je možné je zase používat. Firma A SERVIS LIPKA právě tuto strojovou metodu užívá. Naše koberce díky ní krásně ožily. To ale není všechno. V průběhu čištění zároveň koberce dezinfikují, což ničí už zmíněné roztoče, bakterie a další případné alergeny.

Netušila jsem, že mohu mít koberce zase nové, aniž bych nějaké kupovala. Firma A SERVIS LIPKA mi to ale dokázala. Chemikálie navíc po domě nešířily žádný zápach, ale příjemnou vůni. K výkonu této firmy asi nemám co dodat.

Myslím, že z mých předchozích slov je pochopitelné, že jsem s touto firmou velmi spokojena. Kvůli takto kvalitním službám byste ji měli vyzkoušet také. Já už na tuto firmu nedám dopustit.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *