full screen background image

Objevte kouzlo stravenkové karty, nabízí spoustu benefitů

Používáte ve své společnosti stále klasické papírové stravenky, které musíte každý měsíc vyzvedávat a osobně je distribuovat mezi zaměstnance? S tím může být konec díky programu Benefit Plus, nabízejícího stravenkovou kartu skrývající mnoho dalších benefitů, které vaše zaměstnance potěší.

 

Jak je možné e-stravenky využít

E-stravenky, které na stravenkovou kartu zaměstnancům nahrajete, je možné využít ve všech restauracích po celé České republice, které disponují platebním terminálem. Existují sice nějaké výjimky, které je možné zjistit na stránkách, není jich však mnoho. Stravenková karta dovoluje úhradu nejen v restauracích, ale také v rozšířených potravinových sítích Albert, LIDL, Kaufland, Tesco, Billa nebo Globus, výjimkou nejsou ani služby nabízející dovoz potravin až do domu – Košík.cz, Rohlík.cz a Wolt.com.

 

Další benefity, které skrývá

V rámci jedné společnosti se nachází široká škála zaměstnanců, majících své vlastní představy o benefitech. Někteří by se chtěli vzdělávat, jiní chodit na masáže a další by zase stáli o permanentku na různé sportovní aktivity. Doposud jste si možná mysleli, že není možné zavděčit se všem. Nyní vám můžeme s radostí oznámit, že veškeré tyto aktivity je možné prostřednictvím stravenkové karty hradit. Mohli bychom pokračovat nákupem knih v knihkupectvích, nákupem zdravotnických potřeb, doplňků stravy a léků v lékárnách nebo úhradou dovolené.

Finance, které budou na tuto benefitní zaměstnaneckou kartu zaměstnavatelem převedeny, nespadají do hrubé mzdy zaměstnance. S využíváním Benefit Plus tak zaměstnavatel ušetří a zaměstnanec dostane více finančních prostředků v porovnání s částkou ve stejné výši, která by mu byla připsána do mzdy či platu.

Každý zaměstnanec si může posílat finance na svou stravenkovou kartu také sám. Při každém navýšení financí se navíc prodlužuje jejich platnost o dva roky. Při trvání pracovního poměru se proto stávají platné neomezeně.

Pojďte s dobou a nabídněte svým zaměstnancům výhody, které zvýší jejich spokojenost i loajálnost. Nabídnete-li jim využití prostředků také pro volný čas, jistě budou předvádět mnohem kvalitnější výkony v zaměstnání.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *