full screen background image

Proč jsou montované haly ideální volbou pro rozvoj vaší firmy?

Když chcete rozšířit svoje podnikání, máte dvě možnosti. Buďto si necháte postavit zděnou budovu, a tím se zapíšete na dlouhou čekací listinu. Anebo sáhnete po montovaných halách, které s sebou přináší podobné vlastnosti a celou řadu výhod k tomu. Chcete vědět, proč volbou druhé možnosti neuděláte chybu? Pak čtete dál. V následujících řádcích vám na tuto otázku odpovíme.

Dostupná cena

Jestliže hledáte ideální řešení pro rozvoj vašeho podnikání, musíte vzít v potaz několik faktorů. Nejprve je potřeba zjistit, jak velkou halu vlastně chcete postavit. Poté určete, k čemu bude sloužit. A následně si už jen vybírejte z nabídek na základě jejich kvality a ceny. Pokud vám na těchto dvou vlastnostech záleží, pak jsou montované haly správnou volbou.

Montované haly od Promohaly.cz sází na kvalitní ocelové konstrukce vlastní výroby. Ty jsou navíc dostupné v různých variantách podle přání klienta. Díky tomu si můžete vybrat z odlišných druhů střech a opláštění. To vše při udržení dostupné ceny. Menší halu o rozměru 288 m² můžete mít už za dva miliony, za ty větší si přitom tolik nepřiplatíte. Nízké náklady kombinované s dlouhou životností a kvalitou z nich proto dělají ideální volbu pro malé i střední podniky.

Flexibilní a rychle postavené

Sáhnout po ocelové konstrukci se vyplatí, a to nejen kvůli výše zmiňovaným důvodům. Jednotlivé profily jsou připravené z výroby v Kroměříži, tím pádem je stačí pouze složit jako stavebnici. Jakmile tedy budete mít v ruce stavební povolení, vaše nová montovaná hala může stát už během několika týdnů. V případě potřeby je jednoduché ji následně rozšířit, případně přesunout na jiné místo.

Vhodné jsou přitom pro širokou škálu podnikání. Hodí se jako výrobní haly, ale také jako místo pro uskladnění vašich produktů. Využijete je i ve chvíli, kdy chcete otevřít novou prodejnu či showroom. A v neposlední řadě též pro sportovní vyžití nebo rozšíření vašich administrativních prostor. Způsobů, jak montované haly využít, je nespočet. Záleží tak jen na vás, o jakou činnost vám pomohou vaše podnikání rozšířit.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *