full screen background image

Obnovení lesku na Vaší přírodní podlaze pomocí krystalizace!

Celoročně v našem penzionu vítám stovky lidí, ovšem přes zimu se do vnitřních prostor natahá mnoho nečistot z venku. Je známo, že zimy pár let nejsou moc sněhové a na parkovišti je bláto, které naši návštěvníci tahají dovnitř. I přes to, že naším zákazníkům doporučujeme se přezouvat, tak ne vždy je to možné. Nosí lyže a těžké věci, při kterých se jednoduše nelze přezout.

V létě je to to samé, kdy chodí návštěvníci z túr na obědy a pokud venku prší, tak se opět zatahují nečistoty z venku do našeho penzionu. Není jednoduché podlahu neustále udržovat čistou, a tak se po pár letech stalo to, že podlaha zašla a ztratila lesk a bylo potřeba ji vyčistit. Jen dodám, že moje podlaha je z mramoru, a vím, že na takové povrchy je třeba být opatrný.

S kamarádem jsem se bavil o vhodném vyčištění, ale řekl mi, že by bylo udělat krystalizaci, protože je škoda, aby ten mramor nezářil v plné své kráse. Na internetu jsem se teda pátral po firmách, které zajišťují čištění a krystalizace podlah, až jsem narazil na A SERVIS LIPKA, s.r.o. Trochu jsem se bál, aby na mě nezapomněli, ale termín dodrželi absolutně bez zpoždění a bez problémů.

Dovezli s sebou stroj, kterým podlahu vyčistili. Použili spolu se strojem i chemii, která provoněla celý penzion a navrátila podlaze barvu. V následujícím kroku provedli krystalizaci podlahy, která ale trvala velmi dlouho. To mi však nevadilo, protože jsem nikam nespěchal a sami mě upozornili na to, že to bude trvat déle, protože je za potřebí vytáhnout znovu vápenatou složku, která mramor nablýská.

Podlaha po pracovnících byla krásná, čistá a zářivá. Popravdě jsem ji takovou nikdy nezažil a opravdu jsem byl mile překvapen z toho, jak technologicky zvládají svoji práci a dodržují to, co slíbili. To je pro mě velmi důležité, abych měl okolo sebe lidi, na které se dá spolehnout i do budoucna.

Podlahu mi firma odborně chemicky a hloubkově vyčistila

Brown stone floor tile seamless background and texture

Brown stone floor tile seamless background and texture

Zjistil jsem, že vyčištění mojí podlahy je snad nemožné, ale neztrácel jsem naději a zavolal si firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. na strojové čištění a renovaci podlah, kterou jsem si vyhledal na internetu dle příznivých recenzí.

Podlaha se nachází ve starším domě a byla velmi silně znečištěna. Nevím z čeho se znečištění skládala, protože tento dům jsem si pořídil před nedávnem a při odstranění starých linoleí jsem narazil na velmi pěknou podlahu, kterou by bylo škoda nevyužít. Vím, že bylo třeba technologicky zdatnou firmu a sám jsem si zjistil jaký postup je vhodný na vyčištění podlahy.

S firmou A SERVIS jsem neměl sebemenší zkušenosti, ale co jsem si přečetl na internetu, tak se zdála jako opravdu profesionální firma. V to jsem se přesvědčil sám, protože už jen po příjezdu pracovníků jsem měl velmi dobrý pocit z jejich jednání. Mají profesionální chování a přístup. Dovezli si veškeré potřebné věci s sebou a já se nemusel o nic starat, což mi vyhovovalo. Velmi doporučuji na silně znečištěnou podlahu nejen strojovou metodu čištění, ale také firmu A SERVIS, protože je profesionální, využívají moderní prostředky a práce jim trvá velmi rychle v rámci možností. S touto firmou nemusíte mít obavy z poškození podlahy, zanechají jen krásně čistou podlahu.


TAG


9 x komentováno u “Obnovení lesku na Vaší přírodní podlaze pomocí krystalizace!

 1. Petr L. napsal:

  A SERVIS LIPKA, s.r.o. nám zajišťovala čištění podlah v našich skladovacích prostorách. Pracujeme s potravinami, a proto je třeba dbát na hygienu a pravidelně umývat podlahy. Dříve nám čištění podlah zajišťovala firma, která ale nebyla dle našich představ spolehlivá, proto jsme se vydali každý svoji cestou. Vyřízení objednávky a termínu bylo vždy na dlouho, ano chápeme, že rozloha našeho skladu není nejmenší, ale to neznamená, že bychom na vyřízení museli čekat i 14 dní. Zkusili jsme to s nimi takto asi 3x, pokaždé to bylo to samé, i když jsme je upozornili na to, že nám to takto nevyhovuje. Dále jsme se tedy netrápili a na webových stránkách jsme vyhledali novou firmu, a tou je A SERVIS LIPKA, s.r.o. Po zkušenostech s předešlou firmou jsem si řekl, že budu sepisovat recenze, takže tady ji máte. Firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsem kontaktoval telefonicky, kdy jsem jim po domluvě poslal plánky skladových prostorů, aby viděli jak vysoké rozlohy jsou a mohli mi poslat varianty termínů. Vybrali jsme ten nejbližší, protože už podlaha opravdu volala po vyčištění. Technici z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. dojeli opravdu brzo ráno tak, jak jsme si předem stanovili. Pustili se do čištění, které jim trvalo opravdu dlouho, ale je to jednoznačně rozlohou, protože sklad je velikánský. Ani jednou jsem si nevšiml, že by zastavili nebo se nějak vykecávali, prostě dělali svoji práci. Měli pouze přestávku na oběd a pozvání na odpolední kávu sice neodmítli, ale moc dlouho se semnou nezdrželi. Jde vidět, že si váží své práce a chtějí ji mít hotovou v termínu a nezdržovat další zákazníky, kteří jsou u nich objednáni na druhý den. Důležité je však říci, že čištění podlahy u nás ve skladě probíhalo ve skupinkách, kvůli rozloze a stanovenému termínu. Bylo potřeba vše stihnout do večerních hodin. Všechny skupinky měly stroje ke kartáčování, které používali po působení aplikované chemie na podlaze. Také mě zajímalo, zda není zdravotně závadná, protože přece jen pracujeme s potravinami, ale ujistili mě, že je nezávadná. Navíc ji deaktivovali čistou vodou při stírání nečistot. Víte spolupracoval jsem s mnoha společnostmi a s mnoha lidmi, ale musím říci, že celý tým A SERVIS LIPKA, s.r.o. – od lidí za telefonem, až po techniky čistící podlahy – jsou skvělí a pracovití lidé. Mám radost, že jsem měl tu čest s nimi spolupracovat a jednoznačně vím, že ve spolupráci budu pokračovat, protože takové lidi jen tak nepotkáte. Doporučuji všem, kteří chtějí spolehlivost a kvalitu.

 2. Přemysl Marek napsal:

  Metody, které jsou sice levné, nepoužíváme z toho důvodu, že nezaručují preciznost vyčištění koberce (extrakční, parní, aj.). Pokud před námi prováděla čištění koberců jiná firma, je důležité, aby zákazník věděl, jaká chemie byla při předchozích čištění koberce použita. Pokud byla použita nekvalitní chemie, mohlo by se stát, že se čištění koberce nepodaří kvalitně a to je způsobeno tím, že je koberec tzv. zapraný. Zákazníci by měli provádět čištění koberců 1x a 2x za rok, aby zaručili, že se koberec nezanese nečistotami, které by v budoucnu bylo složité odstranit. Toto pravidelné čištění je třeba provádět zvláště v místech, kde je vysoká frekventovanost osob (provozovny, úřady, instituce, restaurace, kluby, aj.). V případě, že koberec nevyčistíme my, tak jej nevyčistí už žádná jiná firma a je třeba koberec vyměnit, což je časově náročné. Naše společnost vám realizuje čištění koberce za cenu 27,-/m2, kdy vše provádíme pomoci kvalitní a dezinfekční chemie BOSCH RTS, kotoučového stroje GHIBLI a vysoce výkonného, třímotorového vysavače AS 59. Čištění podlah provádíme za pomoci několika druhů chemií. Zprvu volíme tu nejslabší chemií, pokud nečistoty nepovolí, tak přidáváme silnější varianty chemií. Chemii je nutné nechat několik minut působit a následně nečistoty vykartáčovat ze struktury podlahy kotoučovým strojem, na který používáme dva nástavce – držák padů a silonový kartáč. Některé podlahy jsme dokázali zákazníkům vyčistit tak neuvěřitelně, že nedoufali v tak precizní výsledek a byli také smířeni s tím, že podlahu bude třeba vyměnit, což způsobuje vynaložení vyššího finančního obnosu. Po hloubkovém vykartáčování podlahy, odsajeme nečistoty a vlhkost vysavačem AS59, který je vysoce výkonný a tak pohltí vše, co jsme vykartáčovali, je třeba následně chemii zneutralizovat a to provádíme pouze čistou vodou a setřením podlahy. Doporučujeme nechat si podlahu, po vyčištění, zakonzervovat průmyslovým polymerem, který má životnost 1 rok. Nedojde tak k hlubšímu znečištění a podlaha je také ochráněna před poškrábáním či jiným poškozením a působí také protiskluzově.

 3. Jindra Šlapáková napsal:

  Krystalizace je vážně skvělá věc! Vůbec jsem netušila, že lze mramoru navrátit lesk a ještě takový, který předvedla firma A SERVIS. Je však důležité vědět, že krystalizace není na pár minut. U nás to trvalo celý den, protože postupují pomaličku, aby byl lesk celistvý. To nám však ani tak nevadilo, protože sama firma garantuje za své zaměstnance a my je přes odpoledne opustili a nechali v domě samotné. Měli jsme díky garanci jistotu, že se nic nemůže stát a taky ani nestalo. Pracovníci si hleděli pouze své práce a očividně se ani ničím nezdržovali, vše šlo podle časového plánu. Jsem vážně spokojená s jejich službami a využívám je i na dále.

 4. Erik Dobřichovský napsal:

  Podlaha v našem bytě byla v šíleném stavu už když jsme se sem nastěhovali, po nátlaku přítelkyně jsem tedy zavolal na vyčištění firmu A Servis Lipka. Mám s nimi výbornou zkušenost, protože podlahu absolutně zrenovovali a vypadala jako nová. Volba této firmy byla jasná, po zkušenosti mého kamaráda, který mi dal na ni tip. S pracovníky jsem se dobře na všem domluvil, už kontakt po telefonu byl výrazně ochotný. Jsou spolehliví, dodrželi termín i slíbenou renovaci. Rád doporučuji dál.

 5. Slavomír Landa napsal:

  Pro své zákazníky úklidová firma zajišťuje strojové čištění koberců a podlah. Pro celou řadu našich zákazníků realizujeme strojové čištění koberců Ostrava. Můžeme říct, že jsme schopni vyčistit koberce, se kterými si jiné úklidové firmy nedokáží poradit. U čištění je velmi podstatné, kolikrát byl koberec čištěn a jaká chemie k tomuto byla použita. Pokud by předchozí čistící chemie nebyla kvalitní, koberec může být tzv. zapraný a další chemickou reakcí, při realizaci strojového čištění koberců Ostrava, může dojít k tomu, že vyčištění koberce se nepodaří zcela kvalitně a s očekávaným výsledkem. Pravidelné strojové čištění koberců Ostrava doporučujeme našim stálým zákazníkům, kteří mají ve svých provozovnách, úřadech či institucích velkou frekvenci pohybu zákazníků nebo zaměstnanců, aby koberce čistili 1x až 2x za dva roky. Pokud v tomto případě se nejedná o pravidelné čištění a koberec se dlouhou dobu nečistil, může se stát, že se již nepodaří koberec perfektně vyčistit. Strojové čištění koberců Ostrava provádíme strojovou metodou pomocí kotoučového stroje, velmi účinné čistící chemie Bosch RTS a silného třímotorového vysavače.Pro důkladné a kvalitně provedené strojové čištění podlah Ostrava je nejdůležitější zvolit tu správnou čistící chemii. Nejprve zkoušíme několik druhů výkonné chemie. Začínáme vždy od té nejslabší a pokračujeme přes silnější verze. Hlavní pro podlahu je vybrat čistící chemii, která by byla co možno ta nejslabší, aby nedošlo k poškození povrch a zároveň, aby splnila svojí účinnou složkou požadovanou reakci. Čím menší je účinná složka, tím šetrnější je chemická reakce vůči podlaze. Strojové čištění podlah Ostrava naše firma provádí strojovou metodou pomocí kotoučového stroje, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Na tento kotoučový stroj používáme dva nástavce. Jedním z nich je tzv. držák padů a tím druhým je slonový kartáč. Strojové čištění podlah Ostrava dokáže za využití vhodné chemie hloubkově vyčistit jakoukoliv podlahu. Způsobem, jakým strojové čištění podlah Ostrava realizujeme, jsme schopni restaurovat celou řadu podlah i ty, které by zákazníci označili za podlahy na odpis. Zašlé linolea a podlahy se nám podaří vyčistit tak neuvěřitelně, že ani majitelé podlah nedoufali v takto kvalitní výsledek. Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. zajišťuje nejen strojové čištění koberců a podlah Ostrava, ale i denní a pravidelné úklidy domácností, bytů, rezidencí, vil či kanceláří a firem Ostrava, úklidy po stavbě nebo rekonstrukci Ostrava, úklidové práce po malířích a řemeslnících Ostrava, mytí oken Ostrava, čištění markýz, rolet i žaluzií Ostrava, odstranění graffiti a nanesení antigraffiti ochrany Ostrava.

 6. Jaromír Roháček napsal:

  S krystalizací mramorové podlahy od A SERVIS mám skvělé zkušenosti. Jednalo se o vyčištění mramorové podlahy a následné navrácení lesku a života na mramorové podlaze v budově úřadu. Je známo, že díky vysokému provozu osob je podlaha namáhána a velmi rychle poškrábána. Tato firma ji ale dokázala zrenovovat díky jejich kotoučovému stroji. Jsou výborní a rád je doporučím všem ostatním. Podlaha nyní vypadá jako nová a skvěle reprezentuje náš úřad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *