full screen background image

Ochranné pracovní pomůcky od Paličky

Při práci je ochrana velmi důležitá. Efektivní ochranu zaručí jen kvalitní a dobře zvolené pracovní pomůcky. Pokud hledáte efektivní ochranné pracovní pomůcky, není nic jednoduššího než si je objednat u Paličky.

 

Kvalita zaručena

Společnost Jiří Palička s.r.o. působí na českém trhu již řadu let a specializuje se právě na prodej veškerých pracovních ochranných pomůcek. Základem pracovní ochrany je ochrana rukou. U Paličky najdete široký výběr pracovních rukavic v různém provedení. V nabídce jsou jak klasické pracovní rukavice s manžetou vyrobené z kombinace štípenka – plátno, ale najdete zde například i kombinované pracovní rukavice z různobarevné lícové nábytkové hověziny nebo rukavice pro sváření.

Přilby, brýle, respirátory…

Nabídka je ale mnohem širší. Palička nabízí také pracovní přilby z odolného ABS plastu s osmibodovým upnutím a se systémem automatické ventilace AIRFLOW a samozřejmě i různé doplňky k přilbám jako jsou oční štíty, potní pásky nebo podbradníky. Kromě přileb nabízí také ochranné čepice. V nabídce samozřejmě nechybí ani pracovní ochranné pomůcky jako jsou brýle, respirátory polomasky nebo pomůcky pro ochranu sluchu. Nabídka je skutečně široká, pokud potřebujete ochranu při vaší práci, Palička s.r.o. je prostě skvělé řešení.

Mnohem více

Kromě špičkových ochranných pomůcek najdete u Paličky také kvalitní pracovní obuv, širokou nabídku funkčního termoprádla, trekkingovou ale i zásahovou obuv.

Kompletní nabídku najdete na www.jpalicka.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *