full screen background image

Odlučovače ropných látek o oleje: Na jaké modely se vyplatí vsadit?

Vlastníte průmyslový provoz? Pak jistě víte, že se mnohá výroba vyznačuje přítomností několika různých kapalin. Jejich smíchání může napáchat poměrně velkou paseku jak z hlediska následné likvidace, tak i z ekologického pohledu. Právě proto se vyplatí vsadit na spolehlivé odlučovače jak ropných látek, tak u oleje. My se v následujících řádcích zaměříme právě na tato zařízení. Podíváme se konkrétně, k čemu slouží, jaké typy jsou optimální a u které firmy si je včetně instalace pohodlně objednat.

 

K čemu slouží odlučovače?

Odlučovače ropných látek jsou určeny pro efektivní oddělení dvou látek, z nichž jednou může být benzín, nafta či olej a druhou voda. Ty mohou vznikat přímo v provozu anebo na parkovištích či vozovkách. Jinak jejich prostřednictvím dochází k odloučení olejů či tuků a vody. K takovémuto sloučení zmiňovaných látek může dojít především v potravinářském průmyslu, restauracích a jiných provozech spojených s gastronomií. My upozorníme na dva známé spolehlivé modely odlučovačů.

 

MEA PR pro odloučení ropných látek

Tento plnoprůtokový odlučovač látek s ropným základem lze sehnat v celkem 22 různých velikostech. Liší se především celkovým průtokem. U nejmenších začíná na od 5l za vteřinu a končí u nejvýkonnějších modelů s průtokem 200l za stejnou časovou jednotku. Jinak lze samozřejmě sehnat i specifická provedení vyznačující se obtokem anebo abnormálním průtokem.

 

MEA STO pro odloučení oleje a tuků

Jestliže sháníte odlučovač oleje, vsaďte na tento model. K dispozici je v 8 provedeních, přičemž rychlost průtoku se pohybuje od 5 do 20 l za vteřinu. Jak vlastně tyto odlučovače vypadají? Jde o celoplastové nádrže vyrobené technologií odstředivého lití. Instalují se do země.

 

Vyberte si odlučovače u specialisty

Ať už si aktuálně vybíráte jakékoli odlučovače, obraťte se na odbornou firmu. Naším tipem je společnost ACC-Dostaw nabízející modely od známých světových výrobců MEA a ACO. Samozřejmostí je u této firmy komplexní poradenství. Spolehnout se můžete i na dopravu zařízení přímo tam, kam potřebujete.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *